Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már elmúlt 2éves és még...

Már elmúlt 2éves és még mindig nem alussza át az éjszakát. Egyedül vagyok ezzel? Ugye nem? és egyből úgy tud ordítani. Nemtudom mi lehet a baj. Csak megsimizem a hátát és már alszik is tovább.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Már kezdtem nagyon bánkódni a történeten, de olvasom hogy simire visszaalszik. Kényelmetlen tudom felkelni, de legalább visszaalszik, ez a jobbik lehetőség. Az enyém 18 hónapos, de éjszaka 1szer fel szokott kelni, van hogy fel is ül :)

Több oka lehet miért kel fel, pl. fázik, rosszat álmodik stb. (Az enyém mellesleg a cumiját "keresi")

2010. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őszintén saját kényelmem érdekében már beköltöztem hozzá, és az ágyam az övétől egy karnyújtásnyira van, így nem kell felkelnem, de azért már neki is jobb lenne külön.
2010. nov. 22. 12:26
 3/6 bucibabuci ***** válasza:

lányom 4 éves múlt és még mindig felkel többször is , sír, hisztizik, akármilyen kedvesen beszélek hozzá, simogatom, takargatom ,semmi nem használ, védőnő szerint majd kinövi.

de mikor

2010. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

Kezet foghatunk:)

Enyém 2,5 éves, mellette alszom, éjjel kel többször. Én már nem próbálkozom semmivel, egyszerűen ez már típus kérdése. Nekem így a legkönnyebb hogy ott alszom, nem kell külön felkelnem és átmennem hozzá. Úgy kell felfogni hogy minden átmeneti.

2010. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

CSatlakozom......

A lányom jan.30.-án lesz 3 éves.Az ágyam az övé mellett van.Karnyújtásnyira.Egy szobában alszom vele,mert másként felébred,sír.Aludni is csak úgy alszik el,ha fogom a kezét.Elöbb utóbb csak kinövi.

A férjem amúgy is nagyon horkol.... :D

2010. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is itt vagyok!!!!!:)

2 éves kisfiú, fele éjjelt a kiságyba, a másik felét köztünk tölti. Egyszercsak feláll, (változó, van, hogy éjfélkor, van hogy csak reggel 6-kor) és kiabál, hogy kijövök, kevegyél!!!Akkor magunk mellé teszem, és alszik fél 8-ig. Vettünk nagyfiú ágyat a saját szobájába, de esélyét nem látom, hogy egyszer ott fog aludni...

2010. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!