Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktattatok at a kisagyb...

Hogy szoktattatok at a kisagybol a rendes agyba a gyermeketeket, es mennyi idos korban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Háromgyerekes vagyok, ebből kettő sajátágyas:)

Ne csinálj nagy problémát belőle, simán abba teszed le este, és kész:)

Megfigyeltem, ezen az oldalon túlbonyolítanak mindent.Ennél azért egyszerűbb az élet, nem kell gondot farigcsálnunk mindenből(jön az magától, ha akar):)

Szép napot!

2010. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy! Egyik nap még a kiságyba aludt, másnap kicseréltük gyerekágyra és már azon aludt. Semmi gond nem volt vele. Nem kell túl variálni a dolgot. Igaza van az előttem szólónak!
2010. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
magától megutálta a kiságyat, mert az rácsos, és nem tudott magától ki-be közlekedni. Este már a heverőre tettük le aludni. Örült neki.
2010. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy volt, mint a többieknél!Én nagyon féltem tőle, de gyorsan ment!Azt, hogy mikor kell , mikor szerencsés átteni? Ezt mindenki máshogy gondolja!Én 2,5 évesen cseréltem ki az ágyát, de van aki már 1,5 évesen!
2010. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!