Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok gyermekete...

Hogyan szoktattátok gyermeketeket a darabos ételekhez?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz Kislányom 1 éves! Egy-két dolgot(pl. banán, keksz) ha adok neki darabokban, megeszi ügyesen! Már 8 foga van, most jön még 4 rágó! Mondta a védőnéni, hogy le kellene állnom a turmikszolásról, csak villával törjem szét! Nem eszi meg! Csak sír! Mit tegyek?
2009. dec. 2. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, hogy először a nagy részét turmixolod, és csak egy pici darabosabbat keversz bele, majd egyre növeld az arányát.
2009. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam mindig megkivánta,amit mi ettünk,és abból kért.Azt mindig meg is ette ügyesen,de ha a saját főzelékét adtam darabosan,az nem kellett.Úgyhogy szinte 1ik napról a másikra elhagytam a külön főzést,és eszi a miénket.Néha alig eszik,néha többet,de nincs választási lehetőség,max. uzsira akkor többet eszik.Nincs olyan,amit nagyon szeret?Pl. az én fiam imádja a húst,mindig azt csipegettem neki,aztán utána hozzá egy kis krumplit,rizst.De nálunk az is segitett,hogy nagyobb gyerekekkel sokat van,és látja,ha a nagyobb úggy harapja a banánt,akkor neki is úgy kell.Védőnéni nem adott tanácsot?
2009. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Védőnéni sokat nem ér...(már elnézést!)

Megpróbálom a miénkből etetni, hátha!

Miket eszik a gyermeketek uzsira, vacsira? Ebéd ötletek is jöhetnek!

Köszönöm!

2009. dec. 2. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Uzsi nekünk párizsis kenyér,bundás kenyér,vagy rántotta.Ha ebédre keveset evett,akkor még lemegy egy túrókrém,puding ezek után.A vacsora pedig tejbegriz,tejpép,vagy tejbe áztatott kalács.Ebéd változó,a hús mindig jöhet,a tészta üresen,a rizs pörkölttel.Hálát adok az égnek,hogy nekem angyal a védőnőm,aki sokat segit.Remélem menni fog,előbb utóbbmegszokja,ne aggódj.Kitartás:a 2. válaszoló
2009. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!