Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktattátok át gyermeket...

Hogy szoktattátok át gyermeketeket a cumisüvegről szelepes csőrös pohárra? Vagy egyből sima csőrösre próbáljam?

Figyelt kérdés
14 hónapos kislányom csak cumisüvegből iszik,teát gyümölcslevet stb. Szeretném leszoktatni róla,de bármilyen típust adok neki csak rágja. Türelem és fog belőle inni? Mik a tapasztalatok?
2010. ápr. 7. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már előbb is rendes poharat adtam neki.Nem üveget,hanem műanyagot.
2010. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bevált a cumisüveg után rendes pohárra szoktatni, abból is rendesen megtanult pár nap alatt inni és nem kellett utána újra átszoktatni.
2010. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém nem tudott szelepesből inni, sima csőröst adtam neki abból iszik szépen persze néha magára borítja játékból meg felborítva teszi le stb...szóvl annyira nem örömteli. Pár napja pedig rájött, hogyan kell szívószálal inni, az is tök jó megoldás lehet. Egyébként általában cumisüvegezünk még.

14 hós

2010. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, főleg neked utolsó. Azt hiszem marad a cumisüveg és tovább próbálkozunk sima csőrössel.

Szívószálat próbáltuk,de nem tudja mire való:)

2010. ápr. 7. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi úgy voltunk vele, hogy pár hetente próbálgattuk és semmit sem erőltettünk. Előző hónapban (16 hósan) kérte magától a szelepes csőrös cumit, majd a poharat. Így maradt éjszakai víznek a sz.cs. cumi (legalább félálomban nem önti le magát) és nappalra a pohár.
2010. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök felesleges a csőrös pohárral próbálkozni. Egy plusz, felesleges állomás a cumisüveg és a rendes pohár között - amikor már az újszülött is tud pohárból inni. Az én 3 hetes kisfiamnak pl semmilyen nehézséget nem okoz a pohárból ivás, így etetem. Akkor a te 14 hónaposodnak milyen nehézséget okozna?
2010. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!