Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nehezen fogja viselni majdnem...

Nehezen fogja viselni majdnem 3 éves kisfiam anya távollétét ha bemegyek szülni?

Figyelt kérdés
Hasonló korkülönbséggel szültek tapasztalatai érdekelnének!Jó kisfiam van és már régóta mondogatjuk neki,mi lesz hogy lesz,de egy este sem voltam még távol tőle!Apa fog vigyázni rá de annyira félek hogy sírni fog utánam(mert én biztos ő után).Nem akarom hogy azt higgye elhagytam!
2010. nov. 24. 14:39
 1/9 bucibabuci ***** válasza:

Lányom is az apjával volt éjszaka, nappal meg az én anyukámmal. Jól elvoltak, pedig addig csak én adhattam neki még inni is.

Nem sírt utánnam, apja elmagyarázta neki miért hagytam otthon éjszaka, reggel miért nem volam vele. Éjfélkor mentünk be a kórházba, férjem 4 re itthon is volt)

Igaz mikor értünk jöttek dadogott, kb 2 hét mire rendesen tudott beszélni, csak megviselte a távollét, még ha nm is mondta senkinek.

2010. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk két év a korkülönbség. A fiam nehezen viselte az 5 nap távollétet, telefonon nem volt hajlandó velem beszélni és bele is betegedett. Mikor haza mentem sírt és átölelt, utána csak velem akart lenni. A tesót nagyon imádja de eszméletlen féltékeny rá. Remélem nektek nagyobb szerencsétek lesz! Nincs egyforma gyerek! Remélem nem keserítettelek el, ez csak az én tapasztalatom.
2010. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak off-ni tudok, mert én is kíváncsi vagyok, hasonló helyzetben leszünk.:)

Megkérdezhetem, hogy oviba jártok már? Ha minden a szokott ütemben zajlik vele, szerintem annyira nem viseli meg, sőt talán még élvezni is fogja, hogy apával is lehet.

2010. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi ez eddigi válaszokat is,remélem lesznek még!


Még nem vagyunk ovisok!Januárban jön a tesó,februárban tölti a 3at a fiam!De szeretném ha csak szeptemberben menne oviba,hisz úgyis itthon leszek a picivel,és ne érezze úgy hogy a Tesó jön Neki pedig mennie kell!

Apa szerint én aggódom csak túl az egészet de én nagyon betege vagyok annak a pár napnak is már előre!

2010. nov. 24. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon féltem, de nem volt semmi gáz! Pedig este szültem, a párom bent volt velem, így az anyósom volt a fiammal, ő fürdette és fektette le, de telefonon beszéltünk 2 fájás között és minden oké volt. Másnap ment oviba, délután pedig bejöttek meglátogatni.

3 évesen már elég nagyok, hogy kicsit kibírják anya nélkül :)

Viszont azzal gáz lehet szerintem, hogy pl. az első pár hétben mikor menjetek ki sétálni, mert ugye a kicsit nem lehet még sok időre kivinni, a nagynak viszont kell a mozgás. Később meg a szopizások miatt lehet problémás, hogy a nagy hidegben mégis hogy etesd meg a kicsit a játszón. Vagy otthon lesz sokat a párod?

2010. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igazad van erre még nem gondoltam!De szerencsére akad egy két jó barát akire az első hónapokban számíthatok,hogy elvigyem a nagyot sétálni,vagy ők vigyék el!Apa sajna 2 hétnél tovább nemigen tud itthon maradni!De majd lesz rá megoldás!Köszi a választ!Remélem a bennlét miatt akkor enm kell aggódnom:)!Szép napot!
2010. nov. 25. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom pont 3 éves volt,amikor született a huga. Nagymama+nagypapa volt vele,semmi baj nem volt. Behozták a korházba is,először furcsa volt neki,de aztán nagyon élvezte,nem volt gond azzal sem,hogy ő hazamegy nekem meg maradnom kell. Annyi hozzátartozik a történethez,hogy csecsemő kora ota többször aludt a szüleimnél.

Amit az előttem válaszolo felvetett problémát az elég sarkalatos,télen nem viheted ki a kicsit hosszabb időre. Ha elfogadod a tanácsomat,a kicsit bízd rá valakire,te menj le a naggyal,nagyon jol fog neki esni!

2010. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, az lesz a legjobb neki, amikor te csak vele vagy és a kicsivel foglalkozik más! Miután megszoptattad a kicsit, menjetek el sétálni a naggyal egyet úgy, hogy csak rá figyelsz! A kicsi 1-2 órát elvan nélküled mással is, főleg, ha alszik, a nagynak az viszont a mennyország lesz, amikor csak veled van!

Mi ezt nagyon elrontottuk, mert szinte csak a párom foglalkozott a nagy fiammal, ami utána persze rajtam csattant, mert tök féltékeny volt a kicsire :(

2010. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jótanácsokat!Megpróbálom megfogadni!
2010. nov. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!