Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek leesik az ágyról...

Szerintetek leesik az ágyról éjszaka?

Figyelt kérdés
Mától alszik a kislányom az új ágyában.Sokat mozgolodik alvás közben...Az ágy fából van és nem olyan magas.Kicsit félek attól hogy leesik és nagyon megijed!
2010. nov. 24. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős a lányod?Én 2 évesen tettem nagyágyba!Egyszer esett le, sírt is, de reggel nem is emlékezet rá!
2010. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 éves a kislányom.
2010. nov. 24. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy lecsúszik egyszer kétszer, de baja nem lesz tőle, és hamar megszokja. Az én fiam is két évesen került rács nélküli ágyba, párszor lepottyant álmában, de egy hét után már nem volt ilyen gond.

Viszont az iszonyat vicces volt, amikor egyik éjjel nem akart aludni, aztán végül elcsendesedett, de suttyomban kijött az ágyból játszani, mindezt halálos csendben, és amikor éjfélkor bementem ránézni, azt láttam, hogy a szoba másik sarkában, egy halom játék között alszik a padlón :)

2010. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy leesik, tegyél oda egy paplant vagy plédet.
2010. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!