Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha az ovis télapóü...

Mit tegyek, ha az ovis télapóünnepségre nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Nem vehetek ki szabit, és nem azért mert nincs, hanem mert nem adnak. Azon a napon senki sem mehet szabira, és nekem a szívem szakad meg hisz már évek óta el tudtam menni csak most nem.
2010. nov. 25. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apuka sem tud elmenni? Vagy nagymama?
2010. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakit szervezz be, mert rettentő rossz lesz a manódnak. Beszéld meg a gyerkőccel, hogy nem tudsz menni, de az a valaki mindent lefényképez és elmesél neked.
2010. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem a nagymama el tud menni, csak nem tudom mi lesz a fényképezéssel, mivel nem nagyon ért a géphez:)

Gondoltam esetleg megbeszélném a főnökömmel mégis szánjon meg, de nem valószínű, sajnos:(((

2010. nov. 25. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon az ünnepség után mondasd el a picivel a kis versikéjét, dalocskáját, így mégis meghallgattad a műsorát, az oviba meg menjen nagyi téged képviselni.
2010. nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia esetleg kérjél meg vkit ! Vagy otthon üljön le az egész család és a kisfiad vagy kislányod adja nektek elő amit megtanult!
2010. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jók az előző ötletek! Én esetleg megpróbálnék "lebetegedni" és táppénzre menni jó lázasan, fertőzően.. :D:) nem tudom, hogy nálatok ez mennyire kivitelezhető:)
2010. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!