Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktál türelmetlen lenni a...

Szoktál türelmetlen lenni a hisztiző 2 éves körüli gyerekeddel?

Figyelt kérdés
Én igen, és nagyon bánt, és utólag mindig úgy megbánom.. :( Rá szoktam kiabálni... Pedig már annyiszor megfogadtam, hogy türelmesebb leszek vele.. :(( Szerintetek a Magbe B6 segítene rajtam? Imádom a gyerekemet, és nagyon bánt, hogy sokszor nem tudom magam "kontrollálni". :(
2010. dec. 3. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne is mond. 21 hós a kisfiam. Próbálok magamon uralkodni, de néha elszakad a cérna.
2010. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajna a saját kudarcomnak fogom fel, és azt hiszem, én vagyok az egyetlen ilyen "kegyetlen anya". Egyébként hatásos, mert abba szokta hagyni, és csak szipog utána... de akkor is olyan rossz. (Más nem hat, ha a lelkére beszélek, még jobban toporog.. az utcán meg a lépcsőházban mégsem hagyhatom ott.. itthon a lakásban átlépek rajta, és megpróbálom nem észrevenni).
2010. dec. 3. 13:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem Én vagyok a megtestesült nyugalom:-))

Persze hogy szoktam, emberek vagyunk.

Egy kétéves van a legjobban tisztában azzal hogyan lehet anyát fél perc alatt kiboritani amikor amugy is sietni kéne+tele van a kezed+be vagy öltözve állig+34 hetes hatalmas pocakod van...

2010. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:) Húúh.. hát ha pocakom is lenne, lehet, még rosszabbul bírnám :)


Amúgy a lányom is így "nyugtatja" az épp hisztiző babáját, hogy "Fejezd be rögtön!" :)))

2010. dec. 3. 13:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd! Mamiéknál vagyunk. Bele akar nyúlni az elosztóba, elhúztam onnét, visdza ment magyarázom neki hogy nemszabad megráz stb. Azért is 5x odamegy, elhozom! Virágfökdben turkál. Felmászik a székére, kisasztal, ablakpárkàny!

Kinyitja a sütőajtót rááll! Kinyitja a szekrényajtót, a 3. polcról kidobálja a ruhákat oda bemàszik. Valamit odavisz a csapjoz, rááll , megnxitja a csapot és pancsol! Most már ráütök a fenekér mert nem hallgat rám! Mindig be akar menni a kocsmába mikor kijövünk a boltból, visítás hiszti, lefekszik a földre! Fene egy eleven gyerek! De mikor jön megölel puszit ad minden rosszaságát elfelejtem;)

nem bírok vele.

2010. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen,és sajnos alapból idegsokkos vagyok.Próbálok nyugodt lenni,de annyira nehéz,már gondolkodtam rajta mit gondolhat rólam a kislányom,remélem azért nem lesz miattam lelkisérült.
2010. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:) Jajj, harmadik! Tényleg jó eleven a kislányod. :) Enyém hálisten ennél nyugisabb, csak ha nem arra megyünk amerre ő akar, vagy nem akarja felvenni a csizmáját (ma pld. a szandiját akarta felvenni kintre) akkor jön a toporzékolás.. :(( Én pedig kiabálok.. és mindig azt hiszem, hogy előbb utóbb meg fog utálni :((
2010. dec. 3. 13:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát csak nem lesznek lelkisérültek, én is ettől félek, hogy egyszer közli, hogy utállak. Vagy ez majd később jön? :)
2010. dec. 3. 13:27
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért a "mindig be akar menni a kocsmába" mondaton még most is nevetek.... :)
2010. dec. 3. 13:28
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor esetleg közli hogy utál arra még minimum egy évtizedet várni kell,de azt meg jó esetben ugysem fogja komolyan gondolni.Szerintem mindenki kiakad néha,még a minta anyák is.Egyébként a barátnőm kislánya is multkor azt mondta a babájának,hogy: "Baba!Ne tegyél tönkre!" :-)
2010. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!