Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen volt a kétéves gyereked...

Milyen volt a kétéves gyerekeddel a repülés?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva utazunk, először fog repülőre ülni a kisfiam, és nagyon tartunk tőle, hogy fog reagálni. Két órás út lesz. Tapasztalatokat, ötleteket várok, hogy töltsük ki az időt!
2011. jún. 24. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Most voltunk 6 órás repülőúton, a fiam 2,5 éves. A teljes kézipoggyászom játék volt:) azokat vittem, amik stagnàló játékok, vagyis kb 4 puzzle, két kisautó (nem gurigálta el őket), kis füzet ceruzákkal, mágneses figurákkal teli könyv, egyéb mesekönyvek, na és a telefonomon való játékok, ami neki való és ismeri őket. A top a mini dvd lejátszó, enélkül bajba lettem volna, mert a felszàllásnál mesét kapcsoltam be, igy leült a székbe és be tudtam kötni, anélkül, hogy tiltakozott volna. Alvás: a lábunk alatt megágyaztam a plédekből, vittem a párnáját, simán lefeküdt a földre és 2 órát aludt. Vittem a gépre ropit, kekszet, kölesgolyót, csokit...:) ha kérdésed van, irj!
2011. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ, én is hasonlóakat gondoltam, lehet, hogy beszerzem az öcsém mini dvd-jét, biztos ami biztos.

Ami még érdekelne, hátha van ötleted, nyaralni megyünk, és arra gondoltunk elvisszük a bébiőrt, és amíg delel, vagy korán alszik a pici, esetleg a bárba kiülhetünk, és ha felébred halljuk. Csak a bébiőr nem túl nagy távolságot bír, hogy erre esetleg ötlet? Remélem érthető, mit is akarok!

2011. jún. 24. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

semmiféleképp nem csinálnám, ezt, egyrészt rövid hatótávolságú, és ki tudja bejelez-e ha baj van.


másik meg, hogy egy vadidegen országban, én nem hagynám magára

nem vagyok paranoiás, de nem hagynám egyedül a szobában.

akkor inkább megfogjátok a behűtött piátokat, és kiültök a teraszra, de nem kéne egyedülhagyni a 2 évest

2011. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányommal is 2 évesen voltunk először repülőn. Nagyon élvezte, már a váróban is ide-oda futkározott. Mutogattuk neki a repülőket, az is nagyon érdekelte. Aztán a felszállásnál sikítozott (tetszett neki nagyon). Ahogy felérkeztünk a repülőmagasságba egyből elnyomta az álom és aludt is végig a 2 órás út alatt. Aztán második alkalommal már nem aludt, mert előtte jól kialudta magát. Akkor már nehezen lehetett vele bírni, mert mehetnéke volt, de amúgy is nagyon mozgékony. A dvd lejátszó tényleg nem rossz ötlet, ha legközelebb repülünk én is beszerzek egyet.

2 órás út tényleg nem sok, mert közben hoznak enni-innivalót, annyi idő alatt biztos lesz mindig valami amivel le lehet kötni.

A bébiőrrel kapcsolatban: én nem hiszem hogy otthagynám idegen helyen a gyereket a bébiőrrel, bármi történhet és ha véletlenül nem jelez be valamiért a bébiőr. Meg történt már ebből tragédia, amiért magára hagyták a gyereket a szálloda szobában, aztán visszaérve nem volt meg. Otthon más, ott kiülök a kertbe ha alszik, mert tudom hogy biztos működik, de ott nem lehet tudni mi zavarhat be.

2011. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én áprilisban voltam a 2 éves fiammal 2 órás úton repcsivel.Beszereztem már előtte a mini-dvd lejátszót(áldom a napot mikor megvettem) plussz a kedvenc meséit raktam be.Vittem könyveket,rajzoló eszközöket és sok rágcsát.Nagyon féltem tőle mert egyedül mentünk és én is akkor repültem először,de minden rendben volt.Nem aludt el mert előtte nagyokat aludt útban a reptérre.

A bébiőrre én sem bíznám a gyereket.A kertbe én is simán kiülök de idegen helyen nem.Mi van ha rövidzárlat van és nem veszed észre stb.

2011. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi lányok, igazatok van a bébiőrrel kapcsolatban, a repülőutat meg majdcsak túléljük valahogy.
2011. jún. 25. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!