Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsiben szoktak levest is...

Bölcsiben szoktak levest is adni a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Ahová én járatom lánykám, ott nincs leves ebédre, csak főétel.
2010. dec. 8. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak heti 1-szer,és akkor meg süti a második.
2010. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon adnak (néha igen), mivel nem túl praktikus étel a kisgyerek számára.
2010. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Bár szerintem kell a folyadék ilyen módon is, arról nem beszélve, tele van vitaminnal, bármit főznek bele, az vitamindús.
2010. dec. 8. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak hetente 1x van. Azért csak ennyiszer, mert ha teli eszik magukat levessel, akkor nem esznek normálisan másodikat. Így a második tartalmas, főzelékek husival. Én is csak hetente 1-2x főzök levest, és az is tartalmas husis levesek. Kapnak sok gyümit, folyadékot tej, kakaó, karamellás tej, gyümölcs levek. Márciusba kezdjük a bölcsit.
2010. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vitaminok zöme a főzéssel elpusztul mellesleg, és egy főzelék sokkal tartalmasabb,a leves elteliti a hasát, de tápanyag nem sok van benne, ezért nem célszerű gyakran adni. Néha lehet.
2010. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A főzelék sztem egy telelisztezett málé. Ha 100-os turmix lenne, azt mondom igen. De amiket menzán adnak , annak nagy része lisztes rántás.
2010. dec. 8. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Felénk minden nap adnak levest is a bölcsiseknek. Nekem az a furcsa most, hogy valahol nem adnak. Sosem gondoltam volna. :-)

Mondjuk azt is hozzáteszem, hogy csak egy 16 hónaposnál fiatalabb van a bölcsiben.

Itt desszert nincs, a legtöbb, amit eddig láttam a mogyorókrémes kifli.

2010. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a főzelék a bölcsiben valódi főzelék, nem lisztes málé.
2010. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is, ott főznek a bölcsiben, csak minimális lisztet használnak.
2010. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!