Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki együtt alszik a gyermekével?

Aki együtt alszik a gyermekével?

Figyelt kérdés

Kérdésem azokhoz szól, aki együtt alszik a babájával, nektek mit szólnak hozzá az ismerőseitek?

Minket folyamatosan ezzel piszkálnak a nagyszülők és az (elsősorban idősebb) ismerősök.

Minket nem zavar, hogy velünk alszik a 2 évesünk.

Nálatok ez hogy van?


2010. dec. 9. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Én nem foglalkozok vele: Nem érdekel senki véleménye.

Ha nem akarom hogy ott aludjon vagy csak szimplán egy jót akarok aludni fogom és átteszem az ágyába.

ne foglalkozz másokkal ha nektek ez nem okoz gondot.

2010. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekel a véleményük, csak kíváncsi vagyok, hogy másokat is piszkálnak-e ezzel a témával.
2010. dec. 9. 10:39
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem zavar, akkor nem zavar, nem is kell másokkal foglalkozni. A mienk is velünk alszik, bár én küzdök, hogy bekerüljön a saját ágyába, de mindig visszajön. én örülnék neki, ha visszamenne, de ettől független nagy ívben teszek arra ki mit mond. És mivel mindenki tudja, hogy nem érdekel, így nem is piszkálnak! Nem mentegetőzök meg semmi, egyszerűen nincs hozzá közük :) Te se törődj vele! Ti életetek, ti ágyatok, ti gyereketek! Ezzel nem veszélyeztetitek az életét vagy egészségét vagy épségét! Senkinek nincs beleszólása! :)
2010. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is minden kisgyermekes anyuka döbbenten néz, hogy együtt alszunk.

Olyan képet vágnak, hogy ők a mintaanyák én meg a selejt, aki még a gyerekét sem tudja kirakni az ágyból.

Lesajnálnak miatta, pedig mi szeretünk a kisfiúnkkal aludni. Olyan jó érzés, hogy ott van velünk.

1-2 év múlva már nem fogunk úgysem együtt aludni - terveink szerint.

2010. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk pont fordítva volt..:-)) Amíg pici volt kiságyba aludt, és az ismerős anyukák csodálkoztak, hogy miért nem velünk alszik...aztán egy hideg tavaszi napon, hogy ne fázzon odavettük magunk közé, és ottragadt.:-) Apukám folyamatosan próbál hatni rám, hogy nem jó odaszoktatni a gyereket, de NEM ÉRDEKEL! Neki jó, nekem jó ennyi! Imádom amikor este hozzám bújva alszik el és reggel az arcomba vigyorog másfél centiről!
2010. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nem foglalkozom más véleményével.Amíg a lányom igényli addig velünk alszik.Nincs ezzel semmi baj.
2010. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
A mi 2 évesünk is velünk alszik,de személyes oka van. Apa reggel6tól este 5-ig melózik,így pótolják be a szeretetet éjjel összebújva. Aranyos látvány.
2010. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A mi 2 eves lanyunk elso perctol velunk alszik. Nincs is mar kisagy,a mi foglalja a helyet. Ez igy tokeletes. Nem erdekel mas velemenye. Mindenki maskeppen latja helyesnek a dolgokat. En 1 percet sem akarok elvesziteni, amit vele lehetek, apa szinten.

Amugy nem piszkalnak emiatt. Senki. Lehet meg ok erzik magukat bizonytalanul...

2010. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 éves a kisfiam és bizony már nagyon régóta( úgy 3 hónapos kora óta:) köztünk van,az ok pedig,hogy éjjel úgy félóránként kelt kb. 13 hónapig! Azóta is ott van,most már kifejezetten jó alvó..de csak köztünk.Egyébként én sosem titkoltam ha kérdezték elmondtam,a vicces az az egészben,mint később kiderült a környezetemben szinte mindenkivel együtt alszik a gyereke,csak valaki nem akarja és próbálkozik a külön altatással valaki meg szereti,mint mi is.
2010. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi 2 éves kislányunk nagyon sokáig velünk aludt,én imádtam,hogy ott van,aztán kb.2 hónapja kijelentette,hogy a saját kiságyában szeretne aludni,azóta ott alszik.Először nagyon hiányzott mellőlünk,de azért örültem is,hogy nem kell majd az átszoktatással bíbelődni.Sosem érdekelt a "mintaanyák" véleménye!
2010. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!