Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki együtt alszik a gyermekével?

Aki együtt alszik a gyermekével?

Figyelt kérdés

Kérdésem azokhoz szól, aki együtt alszik a babájával, nektek mit szólnak hozzá az ismerőseitek?

Minket folyamatosan ezzel piszkálnak a nagyszülők és az (elsősorban idősebb) ismerősök.

Minket nem zavar, hogy velünk alszik a 2 évesünk.

Nálatok ez hogy van?


2010. dec. 9. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

2,5 éves fiam még mindig velünk alszik. Igazából el sem tudom képzelni milyen lenne úgy aludni, hogy nem hallom a szuszogását. Egyszer elaltattam a saját ágyában gond nélkül és pont akkor vmi nyavaját kaphatott el, mert furcsa hangokra lettem figyelmes és éppen alva hányt amikor beléptem az ajtón. Ezért kicsit még tolom a különszoktatást. Attól tartok, hogyha nem megyek be megfullad a hányásába, érdekes de addig sosem hányt...

1 hónap múlva szülök és direkt olyan ágyat is vettünk a babaszobába ami kinyitható. előre látom, hogy én ott fogok aludni a 2 gyerekkel, szegény apa meg egyedül. Aztán vagy ő is csatlakozik, vagy a mi kis hálónkba fog megint mindenki aludni :O)

Engem nem érdekel más véleménye, mint ahogy abban sem, hogy még soha nem pisilt vagy kakilt bilibe a fiam. Egyenlőre nem eröltetem....

2010. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én...sokáig anyuékkal aludtam...kb 10 éves koromig, de nem romlott meg miattam sem a házas életük, sem az életük és a pihenés roására sem ment. Már régóta külön éltem, de ha hazamentem egyedül, akkor szerettem anyuval aludni, megnyugtatott és őt is:) De tényleg nem ment sem az én, sem az ő rovásukra:)

Ők már 27 éve együtt vannak és imádják egymást, minden ok:)

Nekem meg 22 éve van egy szerelmem, aki már fél éve a férjem is és van egy kislányunk is, aki most lesz 1 éves ^^ (nem vagyok idős, csak gyerekkori barátságból lett szerelem)

2010. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bettty ***** válasza:
Az én 2 éves kisfiam is velünk alszik az elsső perctől. Sokat piszkáltak de megmondtam hogy minket nem zavar és senkinek semmi köze hozzá. Szeretem hogy hozzámbújik és ott szuszog mellettem.És mikor beteg akkor sokkal jobban is tudom figyelni.Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2010. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kora óta velünk alszik, most 2 múlt. Imádom hogy mellette ébredek. Nekünk is furcsán mosolyognak anyósomék, a védőnő meg minden alkalommal rákérdez, és elcsodálkozik rajta... Házaséletünket, kapcsolatunkat nem befolyásolja.

Én megmondom őszintén hogy a lehető legkevesebb anyukával állok szóba, pont azért mert minden apró dologért, ami eltér az átlagtól, kibeszélik, kigúnyolják, megmosolyogják a másikat. Az egyéb dolgokat is a lehető legszűkebb körben beszélem meg, mint a szobatisztaság, a mikor "kezdett járni", tud-e már beszélni, motorozni, úszni cigánykereket hányni stb...

2010. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a kérdést imádom, hogy: "Miért nem a saját ágyában alszik?" Mosolyogva mindig visszakérdek, hogy "Miért te nem a saját ágyadban alszol, csak azért, mert ott fekszik melletted a férjed? Na, ugye, hát ő is a saját ágyában alszik. A mi közös ágyunkban!..."
2010. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 10. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!