Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam miért alszik...

2 éves kisfiam miért alszik ilyen izgágán? Álmában egyfolytában mozog, keze-lába, körbe körbe?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
pajzsmirigye rendben van?
2010. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt miért kérdezted? Mi köze hozzá?Én fiam is állandóan mozog,felül,beszél,zaklatott alvás közben. és érdekel. Bocs hogy nem tanácsot adok:)
2010. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Az én fiam is így aludt.Aztán a háziorvos elküldött pajzsmirigyvizsgálatra,ahol megállapították, hogy nem jól működik.Azóta jódos sóval kell főznöm,mivel nem túlzottan fokozott a működése,tehát gyógyszer nem kell.De magadtól ne kezdd el,mert nem mindegy,hogy fokozott,vagy csökkent termelése van.
2010. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok kisgyerek alszik izgágán, csak te gondolom együtt alszol vele, egy szobában, azért tünik fel.
2010. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen, 1 kezemen megtudom számolni, hányszor aludta nyugodtan át az éjszakát. Egyfolytában forog, kereszttbefordul, vagy teljesen megfordul fejjel lefelé a kiságyban, felül, beszél, sir, rugdos, stb. nem tudom mi lehet az oka. De ez a pajzsmirigydolog már engem is érdekel. Szoval nem tudok tanázsot adni, csak megnyugtatni, hogy nem vagy egyedül. Egyébként a mi szobánkban alszik külön ágyban cumival.
2010. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a kisfiam éjjel átjön ée velem alszik a nagyágyban. apja megy a másik ágyba vagy én. szóval éjjle helycsere van. és ebből nem enged. millió dolgot próbáltunk más a saját szobájában, ágyában való alvásra és nem megy. volt olyan hogy egy éjszaka vagy 100szór kisértem vissza az ágyába, nem adta fel és győzött. most már nem is érdekel ha velünk alszik csak nyugiban lenne jóóóóóóóó.
2010. dec. 12. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!