Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láz:2 napja csillapitással...

Láz:2 napja csillapitással 38.3 és folyamatosan stagnál, ha nem adok neki semmi azonnal felmegy, eddig 38.9 volt a max, utána csillapitottam. Meddig normális ez igy?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 13:25
 1/4 A kérdező kommentje:

2,5 éves gyerek,ezt elfelejtettem irni.


nurofen is és a kup is csak 38.3ra viszi le és kb 2 órát tartja ott, utána elkezd meni 39 ig akkor megint adok neki.

2010. dec. 11. 13:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Vidd be a kórházba! A lázcsillapítótól le kéne mennie 37 alá, és csak 4-6 óránként adható a lázcsillapító!

Próbàld ki, hogy kevetkezteted mesztelenre, hideg vízbe raksz törölközőt, kicsavarod, ezzel szorosan betekered a mellkasát, 15 percenként cseréled a borogatást, mîg le nem megy a láz!

2010. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, h 3 napos láz, de lehet, h vmi vírus. vidd be az ügyeletre, az a biztos. és 2 óránként NE!!!! adj neki gyógyszert.
2010. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet hogy 3 napos láz!nekünk már volt:semmivel nem tudtam levinni a 4 napon elmúlt és kiütéses lett ami szintén 1 nap alatt elmúlt!nem veszélyes betegség csak riasztó,legalábbis ezt mondta a dokink de én a helyedbe felhínám a heim pált hogy mit csináljak!ők jobban tudják!majd írd meg hogy mi volt!jobbulást!
2010. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!