Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányok kisajka teljesen...

A kislányok kisajka teljesen szabadon áll, vagy az alsó része a nagyajak felé tapadva?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek légyszi hülyének a kérdésért!
2011. szept. 23. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
asszem kicsit tapadva
2011. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod,hogy valami nem stimmel,kérdezd meg a védőnőt,vagy az orvost.
2011. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már anno a drnőt, de azt mondta minden ok. Én csak a sajátomból tudok kiindulni. Később teljesen leválik onnan, vagy hogy van ez? Ezt tudni kéne egy nőnek, ugye?:-(
2011. szept. 23. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom, miről beszélsz, én is néztem hülyén, hogy a lányom punija nem olyan mint az enyém. De talán 1 éves kora körül vagy 1,5 évesen?? már nem emlékszem, de utána olyan lett, szóval szétnyílt, nem volt úgy összetapadva.

Az a lényeg, hogy lásd a hüvelynyílást, az ne legyen összetapadva!!!

2011. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok,az én kislányomnak sem áll teljesen kulon, mintha le lenne tapadva az also része.
2011. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én két évesemmel már voltam gyereknőgyógyásznál,mert majdnem az egész kisajka összetapadt.Kérdéses volt,hogy a pisi ki tud-e jönni. Kapott rá ovestin krémet,és szétvált. Egy kicsit most is össze van tapadva,úgy is ahogy a Te kislányodnál,de a gyerekorvos azt mondta,hogy addig ne piszkáljam, amíg a húgycső nyílás látszik. Ha nagyobb lesz,termel annyi hormont,hogy magától szétváljon.
2011. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Korulbelul 2honapos lehetett mikor eszrevettem hogy a kisajkak alja kicsit oda van tapadva a nagyajkakhoz.Orvos latta azt mondta altalaban kinovik a babak.Most 10 honapos furdesnel vettem eszre kb 3hete hogy mar kezdi "elengedni" egyre kisebb es kisebb resz van odataapadva,valoszinu o kinovi.Vannak babak akik nem.

Ha orvos azt mondta rendben van akkor ne aggodj,valoszinuleg idovel javul a helyzet.

En is megijedtem anno csak neztem hogy miert masabb mint az enyem...:)

2011. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítsd össze a saját nemi szerved a kislányod puncijával, mert serdülőkorban alakul ki a felnőttes formája.
2011. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!