Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves kisgyereknek jól...

4-5 éves kisgyereknek jól teszem ha elektromos autópályát veszek karácsonyra? Nem kicsi még ahhoz?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenre gondolok ha valaki így hirtelen nem tudná.


2010. dec. 18. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
még jobb lenne, ha nekem küldenéd el!
2010. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húú, de nagy szerencséd van, hogy én már megvettem az elektromos autópályát a 3 éves fiamnak :D:D, mert tuti elvinném! :D Szerintem nem kicsi hozzá. A keresztfiam hasonlót kapott 3 évesen, és nagyon élvezte. Mivel itt nem kell a kormányt tekergetni, hanem csak nyomod a gázt, így szerintem kifejezetten élvezik már a kicsik is. Szóval én is hasonlót vettem a 3 éves fiamnak Karácsonyra. És nem is drága, mert én 16.000 forintért vettem.


[link]


Ez az, amit én vettem. Vidd el! Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óh nagyon szépen köszönöm,nagyon megnyugtattatok!:) Gondoltam hogy ügyes fickó,el lesz vele...:) Tesóm kisfiának veszem,szerintetek megkérdezzem azért őket van e már neki ilyen,vagy ebből elfér kettő is?:S
2010. dec. 18. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, ha ettől megnyugszol, de annyira kevés fajtát - én összesen 2 félét találtam - lehet venni, hogy kicsi a valószínűsége, hogy pont ugyanilyenje van. Ha meg más típus, akkor meg új a játék máris :)
2010. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!