Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák! Nálatok...

Kisgyermekes anyukák! Nálatok mindig ragyog az egész lakás? (3 éves korig bezáróan)

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hajjaj, csak úgy fénylik. :)


Viccet félretéve: nem, nálunk sem ragyog mindig minden. Sőt, általában nem ragyog minden, mert mindig van mit csinálni. De: nem kosz van, csak nincs rend...

2010. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, másfél éves a fiam.
2010. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Lószart ragyog :D

A takaritás után 10 perccel már bokáig állok megint a kiflimorzsában, ropiban, teatócsában.. nem beszélve arról, hogy a 22 hónapos kölköm a rámolós korszakát éli, mindennek egy kupacban kell lennie a szoba közepén, különben rosszul érzi magát, ha nem úgy van, és a ganajozás után azonnal helyreállitja az általa megkivánt ökológiai egyensúlyt...

2010. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
utolsó, feldobtad a napomat :))))
2010. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Dettó, mint a 00.39-es. Szintén 22 hónapos a kisfiam. Nem foglalkozz vele ha nincs rend. Foglalkozz a csemetéddel. Ha jön valaki csinálok, egy csapást, hogy odabírjunk menni a kanapéhoz ennyi. Tudják, hogy gyerkőc van, nem is volt belőle sosem probléma.
2010. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A nagyokhoz nem járok be,ha itthon vannak bedobok egy kukás zacskót+porszívót.Ajtók csukva.A kicsi 21 hónapos mindent szétszór.Panelban lakunk itt soha nem lehet rend,mert nem tudsz egy kabátos szekrényt,egy spájzot stb.létrehozni.Van egy viszonylag nagy kutyánk is+egy nimfa.Naponta porszívozóm a szobánkat,felmosok.Játékok mindenhol,mert a szobánkban 2*1.5 méteres helye van játszani.53m2.
2010. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
NEM! Most ez az időszak van az életünkben! :) A tisztaságra odafigyelek(próbálok)de rend az sosincs,és még nem látom az alagút végét....:):) egy két és féléves és egy hat hetes kisfiúk anyukája(+egy férj,+egy francia bulldog) :)
2010. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem ragyog, de minden nap porszívózom, (én utálok szöszmöszben vagy ropidarabkákban mászkálni), hetente felmosok, kádat 4 naponta, wc-t 2 naponta tisztítom, rendet minden nap rakok egyfolytában, ja és a konyhát naponta többször felsöpröm, kétnaponta felmosom. Sokat vagyunk otthon, nagyon sokat koszolunk. 4 és 5 évesek a gyerekek.
2010. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%

Én rendmániás vagyok!Addig nem fekszik le senki még rend nincs!Komolyan.

2,5 éves és 3 hós babám van.

2010. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, egész nap pakolok: tűzrakás után a konyhát, különben a fiam nyakig mászik a gyufában, pernyében. Állandóan az előszobát, az udvarról már csak zokniban szabad belépni a házba, cipőben nem. Így is minden másodnap rázom a lábtörlőket, hetente 2* a kisszőnyegeket, szinte naponta felmosok. Kicsi a lakás, 1 szobás, ha a párom vagy a saját cuccaim véletlenül nincsenek rendben, akkor máris rumli van. A játékokat csak este pakolom össze, de a morzsát azonnal takarítom, felsöpröm (csak a konyhában adok a kezébe kekszet, rágcsálnivalót és csak úgy engedem tovább, ha már leráztam róla a morzsát), ha a fiú kipakolja a szekrényt és elmegy onnan, azonnal visszapakolok. Este, ha már lefeküdt, előfordul, hogy már nem mosogatok el, nem pakolom össze a konyhát. Nem szeretem úgy hagyni, de mellette a szoba, félek, hogy felköltöm a kicsit. Most karácsonyra nagytakarítást rendeztem, inkluszíve a hűtőt is eltoltam a helyéről, hogy felmossak alatta, szekrények tetejét, vitrineket kipakoltam, stb. Negyedévente szeretném megismételni a nagytakarítást, így mindíg rend lesz. A manzárdon van még két fűtetlen félkész szobánk, de ahhoz képest, hogy nincsenek használva, mindíg össze van sepregetve, a párom szervízszobájában (informatikus) is leporolok, letörlöm a szám.gépeket, nyomtatókat. Régebben a garázsban is rendet tudtam tartani, de most tele van szétszerelt légkondikkal, nyomtatókkal, gégecsövekkel, kábelcsatornákkal, huzalokkal, így nem tudok rendezni benne.
2010. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!