Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ennyire megzavarta ez a...

Ennyire megzavarta ez a párnap? Vagy már ilyen rossz marad? 2éves kisfiam, mint az ördög olyan rossz lett hirtelen. Eddig is kis rosszaság volt, de azért tudtam fegyelmezni.

Figyelt kérdés
most az ünnepek óta egyszerűen mint aki megbolondúlt.nem fogad szót, sőt kinevet, kiabál, szóval szörnyű.kikészülök.az ünnepek alatt jöttünk -mentünk, egyik nagyitól a másikig.talán ez zavarta össze?és hétfőtől, ha apa is újra dolgozik majd vissza áll minden?mert ezt így most nem bírom.nem tudom kezelni.
2010. dec. 30. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:
ha rászólok, vagy kinevet, vagy egyből toporzékolva ordít.szóval véletlenül se fogadna szót.
2010. dec. 30. 13:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél kitartóan szigorú, de higadt. Jajj, kis koboldok:) a fiam is kétéves:) ő zaklatottabb lett az ünnepek alatt, túlnyúzták a rokonok, persze két napba sűritve. Remélhetőleg visszaáll a rend a kis buksijában!
2010. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két éves fiam tegnap és ma egyszerűen kezelhetetlen. Alapjáraton sem könnyű eset, de az elmúlt 48 órában túlszárnyalta önmagát. Szegény apja végre szabin van, de már azt mondta legközelebb majd csak nyáron marad itthon, mert ez rémálom :(( Nálunk nem volt nagy rokonjárás, semmi extra nem történt és még csak front sincs, úgyhogy nem tudom mi bújt belé :((( Remélem javulni fog valamit a helyzet mert még egy hét és a diliházban kötök ki. Azért jó tudni hogy most mások is ilyenek, legalább nem vagyok egyedül...
2010. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 21 hónapos, de Ő sem a "régi". Nála nem kifejezetten rosszaságban, hanem hisztiben, számomra ok nélküli sírásban mutatkozik meg. Remélem én is, hogy csak az ünnepek miatt van és hamarosan visszaáll a régi rend. :)
2010. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyém is megőrült. mi átutaztuk az országot karácsonykor, nagymamánál voltunk 1 hetet, voltunk 4 vendégségben. éselmentünk az apjával végre 2 év után moziba kettesben. a kislányom nagyon érzékeny, akaratos, anyás gyerek. megviselte...a mozi után este kínszenvedés volt az altatás, melléfeküdtem, firgett forgott, nyöszörgött, rámfeküdt....másfél óra volt míg elaludt, ez többször is megismétlődött. sztem a kis agyával mr tudja hogy nem hagyjuk ott,de érzelmileg megviseli (a nagyanyjával ritkán találkoznak, kb 2havonta 1x, eddig nem is szerette, de most nagyon összehaverkodtak). napközben is nyűgibb, hsztisebb volt, állandóan csimpaszkodott, egyből hisztizett ha nem kapott meg vmit....tengap jöttünk haza, háááát nem sokat javult a hylezet.
2010. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok

na, magához tértek ezek a kisördögök?az enyém kezd.az igazán gondolom hétfőtől tér észhez, mikor már csak ketten leszünk újra.

minden jót, és boldog új évet!

2011. jan. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!