Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Duplot használó anyukák!...

Duplot használó anyukák! Milyen történeteket lehet eljátszani, ha van egy farmos készletünk (5649) és egy tűzoltóautónk (4977)?

Figyelt kérdés

Légyszi, segítsetek, mert kezdek kifogyni az ötletekből!

Ilyenekre gondolok, hogy:

- kigyulladt a farm, s jönnek a tűzoltók eloltani a tüzet

- a cica/kisfiú felmászott a ház tetejére és nem tud lejönni, ki kell hívni a létrás tűzoltóautót

- kiszabadultak a karámból az állatok, s a farmer a kutyus segítségével visszatereli őket

- állatetetés a farmon

- szénabálák hazaszállítása a mezőről és felhúzása a szénapadlásra


2010. dec. 31. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pici?
2010. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két éves.
2010. dec. 31. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Tűtoltó Sam mese, abból rengeteg ötletet meríthetsz.Az én picim előszőr rombolt, én építettem, utána ő is rakosgatta a kockákat, mostmár egyedül eljátsza a történeteket.Szerintem a lego az egyik legkreatívabb játék.Jó MÓKÁZÁST!!!
2010. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Megtalálom esetleg valahol a neten ezeket a meséket?
2010. dec. 31. 14:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint nem filmként, hanem írott szövegként.
2010. dec. 31. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!