Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már, hogy több...

Előfordult már, hogy több napig nem vittétek ki 2 év körüli gyermeketeket a levegőre?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzetben vagyunk, hogy múlt péntek óta nem voltunk levegőzni, még egy kicsit sétálni sem. szégyenlem magam érte, de ez van. És úgy néz ki, hogy hétvégén sem fogom tudni kivinni.
2010. dec. 31. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

1-2 nap mindig előfordul sajnos, de azért az 1 hét már durva!

Én is tök lusta vagyok sokszor, de egy fél órás séta jót tesz mindenkinek még a nagy hidegben is.

És te sem tetted ki azóta a lakásból a lábad? :)

2010. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg akkor nem baj.Legalább a gangra,vagy ha nincs a kertbe engedd ki.
2010. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ilyen még nem, max 1-2nap, de az is ritkán, legalább szellőztess sokat.
2010. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4 nap volt egyszer a legtöbb, akkor betegek voltak a gyerekek. Mostanában amikor esik az eső vagy a hó, vagy csak nagyon hideg és párás idő van, előfordul, hogy 2 napig nem megyünk ki, de utána hacsak egy negyed órára is, de menni kell, hiába szellőztetek sokat, az nem elég... ! Ikrekkel nem egyszerű, sokszor a segítség hiánya miatt nem tudom Őket kivinni. Egyedül nem merem, mert ketten hatfelé szaladnak... :) 22 hónaposak.
2010. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pénteken voltunk utoljára kint, akkor vittem orvoshoz. Ő azóta meggyógyult, de engem megfertőzött, aztán én voltam a halálomon. Apa kilőve, dolgozik, este ér csak haza. Én voltam egyszer kint a héten, amikor mentem az ügyeletre. Mostanra én is jobban vagyok, de nem merek kimenni, mert begyulladt a szemem, és félek hogy ez a hideg nem tesz jót neki.
2010. dec. 31. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Túl fogják élni, semmi baj nem lesz belőle.
2010. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igy más tészta,ilyen miatt ne szégyeld magad,esetleg ha valaki tudja vigye ki a kicsit ma vagy holnap ha már ő meggyógyult.
2010. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
mi 24-én voltunk kint utoljára,azóta lázas taknyolás van,és eszemben sincs hétfő előtt kitenni a lábam,mig rendbe nem jövünk. Akinek meg nem tetszik, nyaljon sót :)
2010. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy betegek vagytok? Hát az más, akkor persze, hogy nem gáz!

Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod!

2011. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már a kérdésben leírhattad volna, hogy betegek vagytok, az úgy már tök más tészta.
2011. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!