Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen aludt először...

Mennyi idősen aludt először gyermeked a nagyszülőknél?

Figyelt kérdés
Milyen volt?Nem ébredt éjjel?Utána otthon is minden oké maradt?
2011. jan. 2. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Kb 6-7 hósan. Nem volt vele semmi baj. Igaz,hogy már a születésétől is sokat voltak vele a nagyszülők.jól ismerte őket. A nagyszülők is ismerték a "házirendünket".
2011. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
6 évesen.
2011. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Már pár hónaposan ott aludt!Mindig betartották a napirendjét igy mindig rendben volt minden!Most 2 éves és minden hónapban alszik egy-egy hétvégét mindegyik mamánál.Imád ott lenni!Ugyanúgy eszik-alszik stb.Én ezt igy tartom helyesnek!Nekünk is kell pihenés is.Persze ehhez olyan mamák is kellenek akik alkalmasak ehhez!
2011. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem együtt 6 hetesen.

Csak napközben nélkülem 5 hónaposan.

Éjjel-nappal nélkülem még nem. 18 hónapos

2011. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nélkülem 2,5 évesen. Azóta viszont 2 napokat is marad. Nem hiányol, tetszik neki hogy körülötte forog a világ ott :)
2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
27 hós, de csak a saját ágyában aludt mèg. 3-szor aludt délután a mamánál, de én is ott voltam.
2011. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát nálunk ez úgy volt, hogy amikor megszületett, még ott laktunk anyukámnál, így amikor én nem voltam ott éjjel, ő akkor is otthon volt, nem máshol, csak akkor a mama vigyázott rá. Ez kb. 3 hónapos korában volt először, de akkor még én fektettem le aludni, és csak utána mentem el. Volt, hogy felébredt, de nem volt gond, a mama visszaadta a cumiját, megsimogatta és aludt tovább. Egy éves volt, amikor külön lakásba költöztünk, utána is ugyan olyan simán tudott a mamánál aludni, szívesen megy oda bármikor.
2011. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!