Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy eszik és játszik a 1.5...

Hogy eszik és játszik a 1.5 évesetek?

Figyelt kérdés
Enyém: evés katasztrófa. Keveset is, csapkod, lökdös, de ügyesen próbálkozik az eszközökkel. Keveset játszik el maga, nagyon társasági ember...
2011. jan. 3. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor már egyedül evett.

Ő is társasági ember, ott van, hol én, mi vagyunk, nem is vártam/om el, hogy egyedül játsszon magában

.

2011. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Villával szépen eszik, kanállal is ha nem túl híg a cucc, ha leves van azt simán kiönti. Csapkodni akkor szokott, ha evés közben nem kapja meg amit akar, pl az én kanalam, kenyerem, könyv ilyesmi.

Ő sem nagyon játszik magában, néha teher, de inkább örülök neki, hogy még velem akar lenni.

2011. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!