Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi alapján döntöttetek úgy...

Mi alapján döntöttetek úgy hogy jöhet/még nem jöhet a kistesó?

Figyelt kérdés

Lányom most 2,5 éves, 4 hónapja dolgozom. Mostanság kezdek el játszani a gondolattal, hogy vágyom rá, hogy újból babát vállaljunk. Most nehezebb helyzetben vagyunk mint az első érkezésekor, azóta albérletben lakunk, ami eléggé lenullázta a kasszánkat. Valamennyit kellene még dolgozni is, hogy helyre álljunk, meg kapjak majd gyed-et. (Most csak gyest kaptam). Félre is kéne rakni, bármilyen eshetőségre.

Leírnátok a történeteiteket hogy ki miért akkor döntött hogy itt a helye egy második babának?


2011. jan. 3. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is albérletben vagyunk, az én kisfiam is 2,5 volt mikor becsuszott a kistesó. Nem is gondolkodtunk azon hogy jöjjön-e csak jött. Talán igy volt jó, szerintem ahol egy gyerek van ott elfér a kettö is.Amugy valamivel könnyebb, nem kell ujra ruhákra költeni, mert amit a nagy kinött hordhatja a kicsi is.
2011. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak úgy kopogtatott a gólya. Max. választhattunk, hogy elvetetjük vagy sem őket.
2011. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kitolódott a szülés(suli,dolgozás,ház-felújítás )ezért 31évesen szültem első kisfiam.Már akkor tudtuk hogy még egyszer megyünk... :) 20hónapos volt amikor zöld utat kapott a kistesó,aki legnagyobb meglepetésünkre rögtön jött!A korom miatt sem húztam volna tovább.Most 7hetes :)
2011. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Albérletbe lakunk, párom most jár tanfolyamra. Kisfiunk 22 hónapos. Egyébként is 4-5 év múlva szeretnénk tesót, az anyagiak miatt, most nagyon gáz(apa talál munkát, én is megyek vissza-kicsit helyre jövünk). Meg szeretnék babát már, de most kisfiam rentgeteg időt és figyelmet igényel. Nem szeretném, hogy a pici látná kárát.De ha becsúszna, akkor természetesen megtartanánk, de vigyázunk.
2011. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is csak becsusszant! Egy nagyon picit gondolkodtam(1-2 órát),hogy hogyan tovább,mert pénteken megtudtam,hogy állapotos vagyok,hétfőn meg kezdtem újra a munkahelyemen gyed után :)! Most 18 hós májusba megyek megint vissza,ennek ellenére szívesen várnak,csak még most is kérdezgetik,hogy mire számítsanak? : )Az anyagiak meg sosem biztos! Mi akkor sokkal jobban álltunk mint most! Szóval,ha jönni akar hadd jöjjön!
2011. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!