Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerek kapjon cumisüveg...

2 éves gyerek kapjon cumisüveget este v ne?

Figyelt kérdés

Azt mondta egy orvos ismerősünk hogy szoktassuk le a cumisüvegről mert már nem kell neki.Egész nap nem cumisüvegezik, csak pohárból iszik.Csak elalváskor kap , de amibe igaza van hogy éjszaka van hogy tejcsit kér, de nem issza meg csak fogja.Sírással leszoktatható és legyünk kitartóak.De van egy pici babánk is és ha felkiabálja?

De akkor hogy szokjon le?


2011. jan. 4. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! AZ én lányom még akkor is kap cumisüveget. Miért kellene leszoktatni mit mondott az orvos? FŐleg hogy sírni hagyni, hát nekem nem lenne sem erőm sem szívem hozzá, semmi baja nem lesz a lányomnak hogy este és reggel a tejcit cumisüvegből issza. Ez a megszokottság, majd elhagyja, ha 3 évesen hát akkor. Nap közben nekem is pohárból iszik, de még ha cumisüvegből inna akkor sem lenne gond. Én a helyedben nem foglalkoznék vele.
2011. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő azért mondta mert a gyerek 2 éves és nem alszik át egy éjszakát sem és sokszor felriad és tartja a kezét és szopizza az üveget, pedig nincs a kezében.És hogy már akkor is üveg kell neki mikor mégsem kell.
2011. jan. 4. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:

A cumisüvegen a csőrös itatót érted?

A fiam abba kapja az esti/reggeli tejet, éjszakát átalussza.

Szóval nincs gond az itatóval.

2 éves

2011. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha csőrös itatóba adnám neki és nem issza meg kifolyna a párnájára és azért ébredne fel.
2011. jan. 4. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
2 éves a kislányom, reggel, este általában szokott kakaót inni. (este biztos, reggel már néha elmarad) Bizony-bizony cumisüvegből. Nem érdekel a sok okos. Biztos vagyok benne hogy 16 évesen már nem fog cumisüveget használni.
2011. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A csőrös itató lényege, hogy nem folyik ki. Max. egy icipici. De a fiam éjjel fel sem ébred.

22-9-ig szunya van.

Még sosem kelt fel inni.

Érdekes, amit írsz.

2011. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2.5 éves,este és reggel cumisüvegből issza a kakaót.Nekem ezzel semmi gondom,de a gyerek orvosunknak se reklamált még miatta.Az én fiam kb. 2 hónapja nem kér éjszaka enni(tápszeres,tejérzékeny)én nem hagytam sírni,adtam neki(férj,iskolás testvér is van,nem akartam,hogy felverje őket).Biztos vagyok benne,hogy le fog róla szokni.Én az a fajta anyuka vagyok,aki az ilyen,nem olyan fontos dolgokat a gyerekre bízza,hagy csinálja a saját ritmusa szerint.
2011. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én 2 éves lányom sem használ nappal cumisüveget, de este csak abbol hajlando meginni a tápszert. Éjjelre meg szoktam teát tartani benne, mert volt már hogy kérte, de legtöbbször nem kell. az enyém is sokat sir éjjel, feláll, nem akar visszafeküdni. napközben nem cumizik, este is anélkül alszik el, de ha nagyon ordit odaadom neki. Legtöbbször megnyugtatja, de mostanában nem.

Szoval nem baj ha abbol iszik, egyetértek azzal, hogy 16 évesen ugy sem fog cumisüvegből inni.

Viszont magam sem tudom miért kel fel az enyém is.

2011. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem sem èrdekel,hogy nem kell neki cumisüveg...honnan tudja egy idegen, akàr doki,akàr nem,mi kell a fiamnak? Ameddig tejet iszik reggel,este, abbòl fogja inni,az tuti.ès èjjel is adok neki,ha kèri. Havonta egyszer fordul elö,hogy èjjel kèri. Biztos oka van, hogy mièrt, nem fogom megvonni töle ès ordittatni.
2011. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném, csak a doki azt mondja hogy ez a cumisüveg akkor is felébreszti ha kell ha nem.
2011. jan. 4. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!