Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan Anyuka, akinek...

Van itt olyan Anyuka, akinek nem hisztis a gyereke? (2 év körüli. )

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is apuka vagyok.

Másodszor nincs,minden gyerek hisztis.Mi azt figyeltük meg mindkét kislányunknál,hogy szinte egyszerre a féléves kötelező oltás után pár nappal elkezdtek hisztizni.Lehet hisztamint is kaptak:-))

2011. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 éves korig nem tekinthető hisztinek,ösztönösen sír.
2011. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nem egy hisztigép...:)

nem azt mondom, hogy nem fordul elő, de általában meggyőzhető, és tényleg ritka. Egyébként nagy szerencsém van, mert iszonyat okos, és észérvekkel mindent meg lehet vele értetni. Kb. heti 1-1 a nagy kirohanások száma és slussz. 2 éves múlt.

2011. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szóval egy évesen ösztönösen sír ha nem foghatja meg a konektort, vagy nem engedem hogy az etetőszékből szétdobálja az ételt....:))
2011. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz hisztis alatt. Mert ahogy apuka is irta, minden gyerek hisztizik :) Viszont ha azt érted rajta, hogy "hisztigép", szóval folyton akaratos, nyűgös, akkor az én kisfiam nem ilyen. Kedves jóravaló talpraesett gyerek, az akaratát próbálja érvényesiteni, ha nem megy van, hogy van hiszti, van, hogy elterelődik a figyelme, vagy megérti, hogy nem megy valami. De nem csapkod meg ilyenek.
2011. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyém soha nem hisztizett, belenyugszik bármibe. Nem mondom vannak kitörései, de inkább szájaskodik, igazi hiszti nem volt.

a kicsi már hajlamosabb rá, ő el is fekszik. De nála is kb 10 másodperc, aztán csinálja amit mondok.

2011. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnál is előfordult már hiszti,de ez szerencsére ritka,amúgy ultra nyugis és türelmes,az ismerős anyukák nem győznek csodálkozni rajta,honnan van ennek a gyereknek ennyi türelme.
2011. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire igaz, vagy csak anyukám megszépült emlékei, de én nem voltam hisztis. És ezt nem csak most mondja, hanem amióta az eszemet tudom, a kedvenc sztorii egyike, hogy életemben kétszer hisztiztem (szóval már gyerekkorom óta hallom, ahogy másoknak meséli ezeket a történeteket, nem csak 28 év után mondja így az anyám).

Egyszer, hogy este menjen be az oviba, mert ottfelejtettem a gyűrűmet, és egyszer, mert megláttam egy játék babakocsit egy kirakatban és az nekem azonnal hirtelen gyorsan kellett.

2011. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha van, az nem én vagyok. :D

amúgy nem az okosságon múlik, ki mennyire hisztis. lehet aki 2 évesen nem az, majd 3 évesen kezdi.

az én kislányom is nagyon okos, és jól is lehetett vele alkudozni olyan 15 és 20 hónapos kora között, akkor valami kezdett elromlani, egyre kevésbé működött az alku. most már nem lehet szinte egyáltalán. most volt 2 éves karácsonykor.

2011. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!