Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szembesült már valaki olyan...

Szembesült már valaki olyan "váddal", a szűkebb család részéről, hogy azért hisztis a másfél év körüli gyereke, mert ő rosszul neveli?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt apuka, nagymama stb.
2010. júl. 22. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

igen... anyósomtól hogy nagyon szigoru vagyok.

De! nevelni nekem kell ha én nem teszem senki nem fogja megtenni helyettem a mamának az a dolga hogy örömteli dolgokat adjon biztositson neki és csak minimálisan fegyelmezze inkább csak rászóljon mig én adott esetben büntetem is.


nem úgy mondta hogy azért hisztis mert te vagy te -.... hanem azt hogy túl kemény- is- vagyok vele ... de sajnos muszáj néha elkapni a grabancát ha megérdemli

2010. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Öhöm.

Azoktól lehet ezt várni, akinek vagy nincs tapasztalata gyereknevelés terén. Vagy sajátját nevelés helyett katonai kiképzésben részesítette,

vagy már elfeledte ezt az örömteli időszakot.

2010. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen! Nem hiszem, hogy nevelés kérdése...

Legalább is nem úgy nevelem, mégis az!

2010. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3-ik kétéves,és pont egy hisztis időszakban vagyunk.Egyébként én nem tűröm a hisztit,nálunk azzal nem lehet elérni semmit.Ha elkezdi beteszem a szobájába,amikor lehiggadt megbeszéljük miért nem szabad és milyen csúnya viselkedés ez.Nekem vele a legnehezebb,a másik kettő könnyebb eset volt.De nem is boldogulnék,ha nagyon hisztisek lennének,mert a férjem reggeltől estig dolgozik,segítségem nincs,magam vagyok a 3 gyerekkel és minden teendővel.Hogyan mennénk el bevásárolni vagy bárhova ha nem bírnék velük?Mégsem ülhetünk otthon mindig.Szerintem a saját és a gyerekeink érdeke az,hogy megtanítsuk nekik a helyes viselkedési formákat,hogy tudjanak uralkodni az indulataikon.A mi és az Ő életüket tesszük könnyebbé vele.És én nem katonai szigorral vagy veréssel teszem ezt,de nem tűröm a hisztit,és nem is fogom.
2010. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó én cifrábbakat is kapok:) más témában is, bocsánat megosztom: Szegény gyerek még annyira kicsi, hogy az anyukájának nem lenne szabad egyedül hagynia pár órára sem.

(elmentünk apával moziba, 13hónap után "kijöttem" a lakásból, és anyósékra bíztuk a kicsit, anyósom máris lelki-törést diagnosztizált a gyereknél, pedig el sem mentünk akkor)

Hát igen 13hónapos, önfejű egyénisége van. Ha valamit nem tehet meg, mert mondjuk a gyümölcshámozó kés nem egészséges nyelés közben, akkor földhöz csapja magát. Én felállok, és otthagyom. Na a szegény gyerek nem törődnek velétől a hagytad, és elkényeztettedig minden volt már.

2010. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!