Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rá szoktatok jönni azonnal,...

Rá szoktatok jönni azonnal, hogy egy kicsi az anyjával vagy a nagyanyjával sétál épp?

Figyelt kérdés
Mert én nem igen. Nézem az utcán a kisgyermekeseket, és basszus, vagy a nagyi néz ki ilyen jól, vagy az anyuka nyúzott, de néha nem lehet igazán megállapítani, az anyja vagy a nagyanyja van-e vele. És ugyanez igaz az apukákra is. Ma pld. játszóházban tucatnyi 50 körüli apuka 2-3 éves gyerkőccel.
2011. jan. 4. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nehéz. Ma divat,hogy nagyanya- korhoz közeli nők szülnek.Ott az apuka is már 50-hez közeli.
2011. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel semmi bajom, és maga a folyamat is tényleg így van, hogy később vállalunk gyereket. Csak épp ma egy kisfiúnak szólnom kellett volna, hogy az apja elhagyott valamit, és nem tudtam mit mondjak neki, "vidd oda apukádhoz" vagy "vidd oda a papádhoz"... a biztonság kedvéért apukát mondtam neki, és bejött :) De néha tényleg elbizonytalanodom.
2011. jan. 4. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai világban a nők már öltözködhetnek,sminkelhetnek,úgy,hogy nem szólják meg őket.Én emlékszem,hogy az én gyerekkoromban(30 éve)még mi is megnéztük,megszóltuk azt az anyukát,akinek festett haja volt.aztán változott a világ és ma egy harmincas-negyvenes anyuka is öltözhet divatosan.

A nagylányomat 19 évesen szültem.Sok hivatalos helyen közölték velem,hogy az anyjával kellett volna jönnie,nem a nővérével.

Most a harmincas éveim végén lett egy kicsim.Akik nem ismernek nem hiszik el,hogy a nagy és a kicsi is az enyém.

A fiatal anyukák is meglepődnek.

Én azt vallom,hogy érezzem magam jól a bőrömben és ez kihat a megjelenésemre.

Az öltözködésem nem túl divatos,még egy tizes van rajtam,ritkán sminkelem magam.

2011. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azon szoktam nevetni, hogy anyukámat hiszik a fiam anyjának :D Anyukám lassan már 50 éves lesz, de kb. 30-nak néz ki. Én 23 éves vagyok, és néztek már 15 évesnek is :) Na jó, most már talán elmegyek 18-nak, bár még most is sokszor kérik a személyimet. Nem olyan régen anyukámmal és a három éves fiammal voltunk vásárolni egy nagyobb áruházban. Anyukám kipakolta, amit ő vásárolt, aztán én is a sajátomat, anyukám már fizetett, kitolta a kocsit, benne ült a fiacskám. Épp nyafogott valamin, erre a pénztárosnő mosolyogva szólt neki, hogy "jaj te nagyfiú, ne tereld el anyukád figyelmét amikor éppen fizet". Na én már akkor röhögtem magamban. Utána én következtem, a vásárolt holmik között ott volt a szilveszterre szánt pezsgő, a pénztáros hölgy pedig megkérdezte, hogy ugye elmúltam már 18.

Szóval nálunk rendszeresen megesik, hogy anyukámat nézik a fiam anyukájának :) Viszont ennek a fordítottját is tapasztaltam, de ennek szerintem az lehet az oka, hogy egyszerűen gyerekkoromtól megszoktam, hogy anyukám mennyire fiatalnak néz ki, és ha valakire azt mondják, hogy 48 éves (mint anyukám most), akkor kb. olyan kinézetűnek képzelem el, mint amilyen anyukám, pedig hát ő jóval fiatalabbnak látszik. És volt olyan a fiam bölcsijében, hogy hónapokig azt hittem, hogy az egyik gyerekért mindig a nagymamája jön, mire kiderült, hogy ő az anyukája, és még csak 31 éves.

Mondjuk én sosem voltam jó mások korának megtippelésében.

2011. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!