Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetem fel a kapcsolat...

Hogyan vehetem fel a kapcsolatot a fiam apai nagyanyjával, ha az apával nem élünk együtt és nem hajlandó szóba állni az anyjával?

Figyelt kérdés
(az előbb sajnos elírtam, az előző kérdést lehetne törölni?) A volt férjem szüleivel sosem találkoztam, mert egy általam is ismert nevetséges okból nem tartja velük a kapcsolatot. Egyetlen egyszer beszéltem vele telefonon és csak a lánykori nevét tudom. A családi neve valószínűleg nem azonos a volt férjemével, mert elvált és azt hiszem, újra férjhez ment azóta. Nagyon szeretnék vele találkozni és szeretném, ha legalább egyszer láthatná a kéthónapos unokáját, akiről azt sem tudja, hogy megszületett, de még az én pontos nevemet sem tudja. De a lánykori neve alapján nem találom semmilyen telefonkönyvben, ezek mellett talán annyit tudok, hogy melyik városban lakik, de ebben sem vagyok egészen biztos.
2007. dec. 25. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

hm ez elég nehéz, de ha hiszel a fenti erőben akkor kérd, hogy segitsen útat mutatni..

ha netközelben vagy, már rengeteg lehetőség van a kezedben, ird meg valamelyik vöröskereszt keresőszolgálatnak a problémádat persze a lánykori névvel együtt talán segitenek.

vagy polgármesteri hivatal vagy egyéb hivatalos szervet keress meg levélben vagy telefonon..

2007. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!