Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért idegesít az egyik...

Miért idegesít az egyik pillanatban és miért tartom ksi időre rá megint aranyosnak? Ez normális?

Figyelt kérdés
aupair vagyok, állandóan együtt a kislánnyal, aki 6 éves, folyton jön utánam, fogja a kezem, és néha annyira elegem lesz ebből, h mást sem akarok, mint h hagyjon békén, és annyira frusztrál ha hozzámér, h magam is elcsodálkozom. Teljesen olyan reakciót vált ki belőlem, mintha undorodnék tőle, ahogy nyúlkál h fogjam a kezét. Kis időre rá meg megint tök aranyosnak tartom és szívesen vagyok vele. Félek, h ez nem oké, és velem van a baj...
2011. jan. 10. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, de mivel nem a te gyereked es egesz nap vele vagy, igy neha mar terhesse valik. Barhogy szeretheti az ember a munkajat, egy ido utan monotonna valik.
2011. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha a sajátom is idegesít. Főleg mikor 100x mondom hogy ne másszon a nyakamba, és mégis... Ez természetes.
2011. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért közeledik, meg nyúlkál utánad, mert kedvel téged, végülis sokat van veled.
2011. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha a sajátommal is ezt érzem.:)
2011. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond veled, nem a sajátod és ennyi. Attól te még jó munkaerő vagy, szereted a gyerekeket. Talán a túlzott ragaszkodása "rémiszt" meg. Sarkallatos példa, de általában, ha egy pasi állandóan megy egy nő után és vele akar lenni, az is terhes sokszor! Szóval nyugodt légy! A lényeg, hogy ő azért ne nagyon vegye észre az "undort", ahogy te írtad. Inkább mondd neki, hogy egy kicsit hagyjon gondolkodni vagy hasonló.
2011. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!