Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Galériás ágyban altatja...

Galériás ágyban altatja valaki a gyermekét? Hány éves korban került fel? Nem féltitek, hogy le esik?

Figyelt kérdés
Elég kicsi a szobája,igy a rendes nagy ágya,galériás ágy lesz,ahol alatta még még tud rendesen játszani,vagy épp szekrénynek polcnak,nem túl magast szeretnénk,de 2 éves múlt és a múltkor már majdnem leszakította az ágyat.mikor tettétek oda a gyereket?én még nem merném ilyen ágyba altatni,de ha baj lesz az ággyal muszáj lesz.
2011. jan. 11. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 3évesen tette át a kicsit galériás ágyba,nem történt egyszer sem leesés.
2011. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat éves volt. Négy évesen egyszer egy nyaralás alkalmával nem is galériás, de magasított ágyból leesett, szerencsére nem történt baj (és lehet, hogy az idegen környezet is az oka volt). Mindenesetre, amíg nem tud biztonsággal egyedül fel és lemászni, addig nem tenném be. Főleg, ha éjjel le kellene jönnie - két évesen nem hiszem, hogy félálomban sem állna fenn a veszélye a sérülésnek. Én még várnék vele. Inkább a szekrényeket (ruhás) tetesd fel a földről, hogy azok ne foglalják a helyet. Alattuk ugyanúgy tud játszani. Vagy matrac, amit falhoz lehet nap közben állítani - azzal is több hely lesz.
2011. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én feltenném, de nem sima leesésgátlóval, hanem egy magasabb ráccsal. Apukám csinált régi kiságyból rácsot, az van a nagylányom ágyán.
2011. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,még sem tenném fel nyugodt szívvel még akkor se,ha nagyobb a magasító.Mi is magas rácsot terveztünk oda,olyant ami csak kívülről nyitható.ami később le is szerelhető.
2011. jan. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!