Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tud sok szülő már délután...

Hogy tud sok szülő már délután 3-kor, fél 4-kor értemenni a bölcsődés, óvodás gyerekéért?

Figyelt kérdés
A kérdés NEM provokatív, hanem tényleg érdekelne. Ugyanis mindenütt azt látom, hogy már 1/2 4 - 4 felé alig van egy-két gyerek ott. Nálunk, errefelé legalábbis is így van. Én 4-ig dolgozom, de bármennyire is közel, legalább 15-20 perc, míg értemegyek a kisfiamért.
2011. jan. 11. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Például 7-től dolgozik reggel. Vagy csak napi 6 órában 2-ig.
2011. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenki dolgozik 4-ig.

És mire te odaérsz... Szóval nem biztos az sem, hogy az anyuka viszi el a bölcsiből a gyereket. Egy nagymama már simán ráérhet ilyenkor.

2011. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk vagy a nagymamák vagy egy bébiszitter lány hozza el. Papiron mindketten 9-18.00-ig dolgozunk, még ha nekem rugalmasabb is a munkaidőm, fél 5 előtt nem tudok lelépni, pláne nem minden nap :(
2011. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok érte menni, kivéve a pénteki napokat, mert akkor két óráig dolgozom csak. Reggel hét után pár perccel stabilan az enyém az első, és délután négy után pár perccel is ő az egyedüli gyerkőc. Az ő csoporttársai között sok vállalkozó szülő van, aki maga osztja be az idejét, így nem gond a késői érkezés és korai távozás.
2011. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi se tudunk érte menni hamarabb a szomszéd faluba jár oviba. 7.15 re visszük 17 órakor hozzuk (akkor már vasvilla szemekkel néznek).

Volt hogy én hamarabb el tudtam jönni, de itt is, mér 4kor tök egyedül volt a fiam...

Itt is úgy van hogy van nagyszülő vagy nagyobb testvér, vagy bébiszitter, vagy vállalkozó legalább az egyik szülő így maga osztja be az időt.

Mivel nálunk egyik sem áll fenn, így marad a gyerekem utolsónak.

Én is mindig úgy voltam, volt hogy hazavitt az óvónéni vagy a dadus mégis itt vagyok, épen egészségesen:)

2011. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik héten nyitós vagyok(7-re megyek), de így sem tudok mindig időben eljönni, másik héten apa próbál 1-2 napot hamarabb eljönni(szombaton ledolgozza), a többi napot pedig barátnővel, szomszéddal, bölcsis pajtás anyukájával oldom meg.Nem egyszerű...
2011. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pl.alkalmazott vagyok,de nem irodában dolgozom.Egész nap úton vagyok,én osztom be az időmet,a lényeg,hogy átlag napi 7-8 órám meglegyen.

Reggel a párom viszi.Du. általában én megyek érte,f4-f5 között/körül,de 2x volt olyan,hogy nem ért oda egyikünk sem,így az ügyeleten volt,5 után kicsivel értünk oda( 16:50 től ügyelet van)

Pesten jár bölcsibe,itt van gyerek f5 körül is.

2011. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm két műszakos, férje 3 műszakos munkarendben dolgozik, nem egyszerre délutánosak. Ami azt jelenti, hogy egyikük mindig szabad már délután kettőkor és megy is a gyerekért a melóból hazafelé. Fél 3 körül ott vannak érte.
2011. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam még nem ovis-csak szeptembertől megy-de magamnak osztom be az időmet-így még aludni se fog az oviban,mert ebéd után elhozom majd.Mivel külföldre is szoktam menni munka ügyben(csak Bécsbe,vagy Pozsonyba,reggel megyek,délután jövök),akkor majd a férjem hozza el(Ő is magánzó,úgy ossza az idejét,ahogy akarja).
2011. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mondjuk az is lehet, hogy van otthon még kisebb gyerek akivel vagy Gyes-en vagy Gyed-en van otthon és mondjuk valakire rábízza a családból amikor értemegy, vagy amikeet már előttem okosan leírtak....
2011. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!