Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lesz így a bölcsibe járássa...

Mi lesz így a bölcsibe járással? Hogy fogon 2 hetente negyed 6-kor felkelteni? Lent

Figyelt kérdés
A gond az, hogy 10 óra fele alszik el, pedig vagy nem alszik délután, vagy felkeltem már másfél-2 óra alvás után.
2011. jan. 14. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Az én kislányom ugyanezt csinálja. Mi 5:45-kor kelünk és 6:20-kor indulunk, hogy 7-re beérjünk most már az oviba. De ő is volt bölcsis. Nem lesz semmi gond. Hozzászokik. Eleinte már 8-kor el fog este aludni, aztán ugyanúgy csak este 9-10 körül. Semmi baja. Boldog. vidám társaságkedvelő kislány. és egyáltalán nem esik nehezére a korán kelés. Minden csak megszokás kérdése. Hétvégén ő si alszik fél hét-hétig.
2011. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Negyed hatkor??? Jó ég, szegény gyerek...

Egyébként sokszor látok olyat, hogy alszik a gyerek a babakocsiban vagy a bicikli ülésben reggel, bölcsibe, oviba menet.

2011. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez csak két hetente egy alkalom, akkor annyira nem nagy probléma.

Amúgy ezt nem értem, az, hogy felkelted másfél - 2 óra alvás után, az a délutánira vonatkozik? Azzal mi a gond? A bölcsiben is kb. ennyi az alvásidő.

2011. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem hagyom sokáig aludni mégis soká alszik el. Rosszul írtam, 2 hetente lenne de a hét mind az 5 napján.
2011. jan. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!