Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudni a járással...

Mit kell tudni a járással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt gondolok olyanokra,hogy lépegethet e úgy hogy fogom a kezeit?mire kell nagyon figyelnem?Mikortól kell cipő és milyen?Mikor fog egyedül járni?8,5 hónaposan már körbejárta a járókáját.Most 9 hónapos
2011. aug. 29. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem jó ha fogod a kezét, sok hátulütője van, de nagy kárt azért nem okoz.

valamikor ezután fog elindulni :D ki 9hónaposan, ki 1,5 évesen :) egyébként ha vezeted, késlelteted.

cipőt akkor ha önállóan jár, tehát nem oldalazva lépked hanem megindul előre át a szobán. azt, hogy milyen cipő nehéz kérdés, nagyon megoszlanak a vélemények. utcára én falcon elsőlépés cipt vettem. a legfontosabb, hogy fogja a bokáját, pl. 3 csatos szandál. kint a fűben meg mezítláb a legjobb :)

2011. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak?Rakjam le a szőnyegre a szobába és majd egyedül rájön a dologra?mert általában csak a járókába szokott lenni és ott nem hiszem,hogy megtanul egyedül járni:)

köszönöm a válaszod

2011. aug. 30. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:

az nagyon nem jó ha csak a járókában van, minél többet legyen kint, és igen, csak tedd le valahova ő meg gyakoroljon!

járókába csak akkor rakd ha veszélyes dolgot csinálsz

2011. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért van járókába,mert nemrég költöztünk és még nem vettünk szőnyeget a szobánkba,csak parketta van.Arra meg nem szívesen teszem,mert félek,hogy megfázik,meg a fejét is beüti.volt rá példa:(.

De már jövőhéten tervben van a szőnyegvásárlás és akkor már nyugodtabban le tudom tenni a földre.

tudom én is hogy nem jól csináltam,de hátha helyrehozható még.:)

2011. aug. 30. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok! mi is így voltunk mikor költöztünk, gyorsan bababiztossá tettük a házat amennyire lehetett, de tényleg nem kell őket túlfélteni :) nagyot tud parkettán koppani a fejük de 1-2 esés után megtanulják, hogy kell esni, hogy ne fájjon, ez ezzel jár, sajnos majd kint betonon is fog milliószor esni, elkerülhetetlen.

addig is azt meg tudod tenni, hogy a takarótokat vagy pokrócokat leterítitek a szobában :)

2011. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Hasznosak számomra.

Nektek is további szép napot.

2011. aug. 30. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!