Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hanyag vagyok? Nem figyelek...

Hanyag vagyok? Nem figyelek eléggé a gyermekemre?

Figyelt kérdés

3 hónapja voltunk a 2 éves státusz vizsgálaton, és akkor a dokinéni is megnézte, 16 foga volt a fiamnak. Én a mai napig abban a hitben voltam, hogy még mindig annyi van neki. Minden este én mosom a fogát, de soha nem néztem meg neki, hogy hátsó 4 rágó kibújt-e. Ma pont úgy feküdt az ölemben és röhögött valamin, hogy simán beláttam a szájába, és meglepődve látom, hogy megvannak a leghátsó fogai is. Alaposan megvizsgáltam, és mindegyik kibújt már neki teljesen.

Tök szarul érzem magam, hogy nem vettem észre időben, és nem tudtam felírni a dátumot, mint a többi fogacskájánál.


2011. jan. 14. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez legyen életetek legnagyobb problémája, a legnagyobb "hanyagságod". :)
2011. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, nagyobb gondunk ne legyen, de akkor is bánt, hogy észre sem vettem neki. :(
2011. jan. 14. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy hanyag!!

Egy ekkora gyerek már nem nagyon engedi hogy a fogit számolgasd!! Én is úgy vettem észre hogy már 16 van neki mint te hogy 20!!!

Dátumnak meg írd fel amikor megláttad, örülj inkább hogy egyáltalán nem viselte meg a gyereket!!!

2011. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, örüljetek hogy gond nélkül kibújt! Egyébként szoktasd magad hozzá, nem lehetsz mindig vele, nem figyelhetsz meg mindent:) nemsoká ovi:)
2011. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Beírtam a babanaplójába, hogy mikor vettem észre.

Azon nem lepődtem meg, hogy fel sem vette a fogzást, az összes foga gond nélkül jött ki neki.

2011. jan. 14. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!