Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam lábszárán 6-7 kisebb...

Kisfiam lábszárán 6-7 kisebb bevérzés keletkezett, miután lecsúszott a mászókán. Ti vinnétek emiatt orvoshoz? Mára már alig látszik, de aggódom, hogy kóros lehet.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Megütötte magát, az természetes, hogy bekékült a helye. Ha amúgy jól van, biztosan nem vinném orvoshoz! Ha minden apró sérüléssel vinnénk őket, állandóan ott ülhetnénk a váróban....
2011. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem viszem,teljesen felesleges.
2011. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vinném csak akkor ha vérzékeny. Nem szabad mindennel orvoshoz menni. Érthető hogy aggódsz de fiú lesz még durvább is és ha túlfélted túlaggódod Ő is félős lesz és bátortalan.


Kb. egy hét alatt besárgul és felszivódik a bevérzés ha ez az időtartam jelentősen meghosszabbodik akkor érdemes megkérdezni a dokit.

2011. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a fiamnak is vannak a lábszárán kék-zöld foltok,mindkettőn ugyanott.múltkor voltunk oltáson,és a dokinő meglátta.Azt mondta,hogy ha megint lesznek ilyenek,vérvizsgálat lesz,mert lehet,hogy vérzékeny.Aztán végig gondoltam,hogy mitől lehet,és attól volt,hogy mindig felmászik a komód polcára,és megnyomja az éle a lábszárát.Így nem vittem vissza,mert tuti nem vérzékeny.És nálatok sem az lehet a baj,egyszerűen megütötte.én nem vinném
2011. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!