Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki korán viszi a csemetét a...

Aki korán viszi a csemetét a bölcsibe, és nem eszik otthon, visztek neki enni valamit? Vagy kibírják a reggeliig?

Figyelt kérdés
Minden 2. héten 6-ra viszem a bölcsibe kisfiamat. Akkor tuti, hogy nem fog enni, max iszik egy kis tejet. Reggeli nem tudom hogy mikor van, majd holnap megyek a bölcsis vezetővel beszélni, addig is itt érdeklődöm.
2011. jan. 18. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden második hétre ötre viszem, nem szoktam neki enni vinni. Ott rögtön vissza is szokott aludni, hétig alszik. Reggeli meg nyolckor van. Azt az egy órát kibírja.
2011. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8-kor van reggeli.
2011. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már ovis, de azért leírom...

Nálunk 8 és fél 9 között van a reggeli. Én veszek odafele mindig egy kis pogácsát és azt odaadom neki. Ha véletlenül későn indulunk és már nincs idő bemenni a pékségbe, akkor sértődötten követelni szokta a pogácsáját...

Úgyhogy ez szoktatás szerintem. Nem tragédia ha nem adsz neki, de ha adsz akkor az legyen rendszeres.

2011. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!