Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik valaha megütötté...

Anyukák, akik valaha megütöttétek a gyerkőcöt, nem féltetek tőle, hogy elmondja valakinek?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, nem verésről beszélek, hanem pl kézrecsapásról, meglegyintésről. Az én 2 éves fiam pl még azt is elmeséli, hogy megkarmoltam (öltözés közben beleakadt a körmöm :S) képzelem hogy magyarázná, ha megütném. Kisebb korában előfordult, hogy a kezére ütöttem, mikor pl majdnem magára rántotta a terített asztal tartalmát terítőstől, de most már csak ezért sem merném sehogy bántani, mert "beköp"!
2011. jan. 19. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
nem.ha jogos volt a kéz rácsapás és tiszta a lelkiismeretem akkor mondja csak.sőt még örülnék is neki,mert igy akkor a máshol ért sérelmeket is elmondja majd remélem.és ez még fontosabb.
2011. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Nem félek, sőt ha panaszkodik apának, akkor megkérdezem tőle, hogy pl.: Emlékszer akkor miért kaptál ki? És így legalább elismételjük, mit nem szabad vagy miért volt veszélyes... De persze próbálom szavakkal megoldani a dolgokat :) (mielőtt valaki lehúzna, hogy állandóan verem a gyereket)
2011. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!