Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Katicás homokozó-tetővel,...

Katicás homokozó-tetővel, véleményt várnék róla?

Figyelt kérdés
"Lassan" majdcsak tavaszodik! Szeretnénk a lányunkat meglepni egy homokozóval, még nincs neki! Fából készültre sajna nincs pénzünk, de a neten láttam ezt a katicást, aminek teteje is van, van valakinek ilyen? Mennyire fér el benne 1 esetleg 2 gyerek kényelmesen játszani?
2011. jan. 19. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]



Én ezt találtam de 10000 ft-ot nem adnék érte kiszivja a nap és tönkre megy 3 év alatt rettenet csúnya lesz ennyi pénzből megveszitek a faanyagot sima deszkát és a férjed/párod összecsavarozza kb 1 óra alatt.Méretre is vágják bármelyik fűrészárú boltban sőt sporoltok is.

2011. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk nagyon bevált, eleinte a szobában használtuk mindenfélére, nyáron kinn vizet tettünk bele, tavasszal pedig homokot fogunk.

Két gyerek is játszhat benne.

üdv!

2011. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, de bánom hogy vettük!!!

Kicsi, alig fér bele homok, ha véletlen elfelejtem letakarni, és esik az eső, megáll benne a víz, és akkor homok ki, új bele, mert hetek mire kiszárad!

És nem beszélve arról hogy a 4 éves lányom+ a játékai már szűkösen voltak csak benne!

Jobban jársz ha ennyiért elmész egy asztalosműhelybe és csináltatsz4Nekünk 5000be volt a fa tetővel, pácolással együtt!

2011. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!