Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mennyibe kerül a gyereké...

Kinek mennyibe kerül a gyerekétkeztetés oviban/bölcsiben?

Figyelt kérdés

Bruttó teljes áras napi díj érdekelne, és hogy ez napi hány étkezést foglal magában, illetve óvoda vagy bölcsöde.


Köszi.:)


2011. jan. 20. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy bruttó vagy nettó, mi ennyit fizetünk, nálunk az oviban 600 Ft egy nap, ami tartalmaz reggelit, ebédet és uzsonnát. Pluszba két havonta egyszer nekünk kell az egész csoportnak gyümölcsöt vinni, amit tízóraira esznek, ez nincs tehát benne...
2011. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A bruttó árat nem tudom neked megírni, csak azt, amit ténylegesen fizetünk a gyerek étkezésért. (lehet erre gondolsz) Óvodába jár, és egy napra 320 forint az étkezése. Ez tízórait, ebédet és uzsonnát foglal magába.
2011. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Ti nem vagytok nagycsaládosok véletlenül?

Mert 3 gyerektől csak fele árat kell fizetni, ez mindenhol így van.

Vagy valahol vidéken? Nagyon kevésnek tűnik...

első

2011. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Most fogjuk a bölcsit kezdeni. Pontos árat nem tudok írni (elfelejtettem). 5000-6000 lesz havonta ebben reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna lesz.
2011. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tízórai, ebéd, uzsonna össz.: 1 nap 235 Ft! óvodás a kislányom!
2011. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
második vagyok, egy kisfiam van. Nem kapok semmilyen kedvezményt, ez a teljes ár.
2011. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem hogy minden héten gyümölcsöt kell vinni egész hétre! 13:59 voltam
2011. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bölcsődés a kislányom, nem kapunk semmilyen kedvezményt. Reggeli, tízórai, ebéd és uzsonna van benne ha jól tudom 396 forintra emelték most a napidíjat. Az én gyerekem csak délig van bent, eleinte még reggelizni sem járt be, ennek ellenére elszedték a teljes díjat. Elvárják, hogy alkalomszerűen (kb. hetente) vigyek az egész csoportnak (kb. 20 gyerek) tízóraira pótlásként gyümölcsöt vagy valami nassolni valót.
2011. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bölcsődés a kisfiam, nem kapunk semmilyen kedvezményt, mert egyedüli gyerek csak. Reggeli, tízórai, ebéd és uzsonna van benne az árba, ami 409 Ft. (BP, belvárosi bölcsi). Nem kell mellé semmit vinni, bőséges az étkezés. Tisztaságit kérnek, de nem kötelező, de elfogadják.
2011. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Bölcsi 400ft /nap

Reggeli,tizorai(gyümölcslé),ebéd,uzsonna

2011. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!