Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elköszönjek a majd 3 éves...

Elköszönjek a majd 3 éves gyerekemtől a bölcsiben, vagy ne?

Figyelt kérdés
Beszoktatós, és holnap vagy hétfőn kell majd először "otthagynom" őt. Azaz szökve jöjjek el (nem tudom hogy fog reagálni), vagy köszönjek el, (de akkor tutira ordítani fog fél órát). :( Segítsetek légyszíves!
2011. okt. 13. 15:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen köszönj el, és mond meg neki, hogy mikor mész érte.
2011. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van beszoktatási idő, amikor ott játszhat vele, vagy várhatsz a folyosón. Szó nélkül nem hagynám ott soha, persze hosszan búcsúzni sem jó.
2011. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj el, ne verd át.
2011. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Rövid, határozott búcsú. Érezze, hogy te sem izgulsz, biztonságos, jó helyen hagyod. Mondd neki, hogy mikor fogsz értejönni, pl. amikor felkel, vagy ebéd után.
2011. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsaitokat! :) Mennyire egyformákat írtok. :)


Már most görcsbe rándul a gyomrom, ha erre a "jelenetre" gondolok.

2011. okt. 13. 15:07
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Hogy jutott eszedbe ez a butaság? Hogy ott hagyod, köszönés nélkül. Oké köszönés után fél óra sírás és mi lesz, ha nem köszönés után fél órával észreveszi, hogy nem vagy ott? Gondolod vállat von? és másnap mit mondasz neki, mikor ott akarod hagyni? Meg mikor érte mész?

Köszönj el tőle.

2011. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Persze, hétfő óta járunk, és ott vagyok vele. De most szóltak, hogy holnap el kell tűnjek egy kis időre.. és rámkérdeztek, melyik módon szeretném, elköszönök, vagy elsurranok? :(
2011. okt. 13. 15:09
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem nekem jutott eszembe ez a "butaság", hanem a gondozónő nekem szegezte a kérdést, hogy hogyan lenne jobb?
2011. okt. 13. 15:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

15,08, neked aztán van egy stílusod!


Én is azt mondom, köszönj el tőle mindenképp! Így is, úgy is sírni fog, de legalább tudja, hogy visszajössz.


Amúgy nálunk is megkérdezték a gondozónők, és sok anyuka vokt ,aki az "elsurranásos" módszert választotta.

2011. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát..szerintem is mindenképp jobb ha elköszönsz. Én megkérdezném tőle, hogy jól érzi -e magát? Remélhetőleg, ha eddig így volt, akkor most is jól fogja és akkor megmondanám neki, hogy játsszon kicsit a gondozó nénivel, mert nekem valami fontos ügyet el kell intéznem, visszafelé pedig hozok neki valami meglepit, ha jól viselkedik.
2011. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!