Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak mesecsatorna megy otthon?

Csak mesecsatorna megy otthon?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok,hogy ha bevan kapcsolva mindnig gyerekmese megy ,mert mi nálunk rtl,meg ilyenek,és hogy vmi nem jó hatással lesz a gyerekemre később és ezért Most bűnösnek érzem magam,mert sokan irtják,hogy csak gyerekcsatorna megy a gyereknek.
2011. jan. 21. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk amig a lányom kicsi volt (most hétéves, úgyhogy azért még most sem nagy) csak mesecsatorna ment (nagyon-nagyon untam néha). A kereskedelmi csatornáktól nekem feláll a szőr a hátamon - és tényleg vannak benne olyan dolgok, amik szerintem nem kisgyereknek valók - azokat nem hiányoltam, de azért egy-két jó filmet mindig vettünk fel és ha aludt a csajszi, akkor néztük meg. Hozzáteszem a mesecsatornák között is van olyan, amit soha nem néz, mert japán borzalmak mennek rajta, némelyik rosszabb, mint egy horrorfilm.
2011. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam is az rtl ment mindig is, mesecsatorna meg egyàltalàn nem. Èn egy önzö anya vagyok, mert amikor vele jàtszom,foglalkozom, ami folytonos, csak együtt jàtszunk, mindent együtt csinàl velem, közben kicsit tvzek is. Ès engem nem èrdekel a baba csatorna, hanem a hiradò, rtl reggeli, mèg a reklàmok is:) ès remèlem,hogy attòl ,hogy este megy a Bariközt, nem lesz szociopata gyilkos a fiam. Nekem ez a hàttèrzaj, èn sem igy jèpzeltem,de ha nem ment volna nappal a tv, csengett volna a fülem a magànyos idökben. A pàrom este tizkor èr haza többnyire, egyedül vagyunk a fiammal naphosszat. Jô fiú, nagyon szeretek vele lenni, de nem fogok mesèt nèzni naphosszat. 27 hònapos.
2011. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a fiam. Reggel eszembe sem jut, hogy a mesecsatornára öltözzünk, ébredezzünk. A Mokkát, híreket nézzük, aztán néha délután kapcsolom be neki a mesét, de nem is igazán érdekli. Egyedül nem köti le, csak ha a tesók is nézik, iskola után. Max. a Kisvakondból néz pár részt meg, aztán már meg is unja. Én meg sokszor m1-en, VIVA-n hagyom a tévét, és úgy pakolódok.
2011. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogy, hírek is mennek, filmet is nézünk ugyanúgy
2011. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem nézek tévét, a gyerekeim sem néznek, csak hetente 1 mesét, azt is dvd-n. 5 évesek a nagyok, nem hiányolják a tv-t egyáltalán. Nekem háttérzaj nem kell, mikor a gyerekeimmel foglalkozhatok, mikor meg alszanak, akkor esetleg nézek valami filmet, hírcsatornát.
2011. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Zencsatornákat, dokumentumfilmeket is szoktunk nézni

A 11 éves fiam is szokott dokucsatornákat nézni.

A kicsi 22 hós, ő max reggel megnézi a Dórát, amíg teszek-veszek, vagy ha a bátyja Spongybobot néz, ő is nézi


Ez ami tv ellenesség kicsit túl van reagálva, afiam mellet is néztünk tv-t.

2011. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálunk nem megy semmi a tévében egész nap, és nem is hiányzik.

2 éves a kislányom

2011. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!