Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le lehet szoktatni a pelusról...

Le lehet szoktatni a pelusról úgy egy kisgyereket, hogy néha van rajta pelus néha meg nincs?

Figyelt kérdés
Gyakran eljárunk otthonról,akkor ugye adok rá pelust,mert még sok a baleset,de ha itthon vagyunk nem adok rá pelust,néha sikerul a wc-be pisilés,de néha bizony bepisil.Lehet így csinálni?Vagy hogyan kellene?28 hónapos a kislányom
2011. jan. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy bilire szoktató pelus. Az kevésbé nedvszívó, mint a sima, a kicsi érzi, hogy kellemetlen, ha belepisil.
2011. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel csak ártasz. Ha nincs pelus, nincs pelus. Nem biztos, hogy ő mérlegelni tudja, hogy van rajta pelus, vagy nincs...

Ha vannak balesetek sűrűn, még nem érett rá szerintem.

2011. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
remelem le lehet. nalunk ha nincs pelus szol (1 hete) hogy akar pisikalni. De a kaki csak pelusba johet. Nem hajlando megvalni. Rengeteg turelmet igenyel. Nalunk. Az elso valaszolo jo otletet adott csak nem tudom hol lehet olyan pelust kapni. Megfogom nezni en is.(koszi) Ha elmegyunk itthonrol mindenkepp pelust adok ra. Mi igy probalkozunk.(kozel 3 eves). Sok sikert
2011. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Már én is néztam a bugyipelenkát, a tescoban van tobb fajta,meg gondolom a dm-ben is.
2011. jan. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!