Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami a levegőben? A ti...

Van valami a levegőben? A ti gyereketek nincs felpörögve az utóbbi napokban?

Figyelt kérdés

Kb. 4-5 napja nem lehet délben elaltatni (három és fél éves) és ehhez éjszaka 8-9 órát alszik.

Eddig 10 órát aludt éjszaka és hozzá 2-3 órát még nappal. Tehát alapvetően jó alvó.

Most meg nem lehet vele bírni.

A kisebbik fiam (két éves lesz), szintén furcsán alszik. Éjszaka ő is 9 órát, nappal másfelet (eddig 10-11 volt éjszaka és 3 nappal).

Lappang vajon bennük valami betegség vagy az időjárással lehet valami?


2011. jan. 23. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is tapasztalom, de még rosszabb verzióban. Nálunk katasztrófa a helyzet pár napja. Ma pl. éjfélkor aludt el, reggel 6kor már kelt. :( Nem tudom miért nem tud aludni, lassan kezdek én is kipurcanni. :( Ja, és csak 1éves!
2011. jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamat is alig lehet lelőni, illetve menni akar aludni, de nagyon nehezen alszik el.Akár 1 órát is szenved, nyűglődik mire elalszik. 2 éves
2011. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kicsi nekem most majdnem egy órát sírt (üvöltött), mert látszott, hogy fáradt és nem tudtam visszaaltatni, erre pár perc múlva elkezdett pörögni, táncolni, nevetni. Teljesen kész vagyok! :(

Ma elmegyünk kirándulni, lehet, hogy kevés nekik a séta, hogy kevesebbet vagyunk kint a rossz idő miatt? Egy próbát megér.

2011. jan. 23. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is teljesen fel van pörögve 2-3 napja. Alig akar elaludni, még órákig dumál magában az ágyba. És nappal is alig lehet leállítani. 2 éves
2011. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig fel van pörögve :) De ma eddig viszonylag nyugisan kelt, mármint nem nem próbálta már hétkor lecibálni rólam a takarót, igaz, már 8kor ébren volt, de fél órát csendben autózott, utána jött ébreszteni :) Na mondjuk a délutáni alvására kíváncsi leszek, mert most főzöm az ebédet, max a boltba megyünk, délelőtt nem lesz nagyobb séta, csak délután.
2011. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidegfront volt/van. Állítólag ők is megérzik.
2011. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De igen,nagyon. Kis szemtelen az utóbbi napokban,de a telihold is közrejátszott.
2011. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai napon én már javulást tapasztaltam, normális időben ment aludni. :) Remélem nálatok is jobb a helyzet! Első voltam.
2011. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!