Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 21 hós gyereke is van így?

Más 21 hós gyereke is van így?

Figyelt kérdés
Kislányommal egyszerűen semmilyen módon nem tudom megetetni a szirupokat, köptetőket és a folyékony vitaminokat. Az orvos a hurutjára ezért paxirasol-t írt fel, mert azt mát ők ehetik. Egy kis folyadékban oldottam fel neki, először megitta, de bokákolt tőle, majd a következő alkalommal ki is hányta. Annyira undorral eszi, vagyis issza meg, hogy teljesen felkavarja a gyomrát. Mi tévő legyek?
2011. jan. 25. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj másik köptetőt.Az én fiam is sok mindent nem akart elfogadni.Vitaminnak béres cseppet kap cebion cseppel.
2011. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de sajnos azon is túl vagyunk már. Tényleg mindent kipróbáltunk.
2011. jan. 25. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Köptetőnek megpróbálhatod még a hagyma teát.Ha jól emlékszem a héját kell lefőzni,és cukrot kell karamelzálni bele
2011. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az Ambroxoltól a Nurofenig sosem itta meg a lánykám,most csepp formájában kapott köptetőt (Sinecod)úgy látom ez bevált!
2011. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam és pont ugyanez a helyzet nálunk is. Ő már két hete beteg,fülgyulladás,torok és gégegyulladása van. Múlt héten 5 napot töltöttünk kórházban mert kruppos rohama is lett neki. Ezalatt a két hét alatt elég sok gyógyszert kapott, de szinte minden kanalas szirup,csepp bevétele egy kinlódás. Nem akarja elfogadni,ha nagy nehezen mégis sikerül beadnom neki, pár perc múlva kihányja,emiatt nagyon lassan gyógyul. Nekem erre a kórházban annyit mondtak,hogy vannak ilyen gyerekek....majd megszokja,meg ha nagyobb lesz és értelmesebb akkor már könnyebb lesz vele, addig meg kitartás!
2011. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!