Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ennyire intenzíven álmodik?...

Ennyire intenzíven álmodik? Sírva, sikítva, magyarázva kel éjszaka!

Figyelt kérdés
2 éves fiam mostanában többször sírva kel éjszaka (előtte is kelt, de nem így). Mindig magyaráz, hogy hol az elem, becsukjuk az ajtót meg ilyenek, szóval tuti hogy álmodik és talán valami nem sikerül neki és azért sír, sikít. Sajna ébren is így szokta lereagálni a dolgokat! :) De nagyon ijesztő arra kelni éjszaka hogy sikít a gyerek... Jönnek a leghátsó fogai is, attól is nyugtalanabb... Mással is előfordult már ilyen? Ugye ez is csak átmenetei és kinövi??!:))
2011. jan. 28. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti és kinövi. :D Ha úgy veszed észre, hogy sokkal tovább tart a kiabálós dolog, ha nyugtatgatod is, akkor egyáltalán ne csinálj vele semmit, csak állj mellette és hagyd, hogy lehiggadjon magától. Nagyon rossz hallgatni, de hidd el nem lesz semmi baja, és hamarosan elmúlik.
2011. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányom volt ilyen, nem emlékszem pontosan, 2-3 éves kora körül minden áldott éjjel sikítva, ordítva ébredt, összefüggéstelenül magyarázott. Ölbe vettem, meghallgattam de nem kérdeztem mert úgysem értettem miről beszél. Pár perc alatt megnyugodott, visszafeküdt, betakartam, és reggel nem emlékezett még arra se, hogy felébredt. Aztán hirtelen abbamaradt.
2011. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálunk is, mondjuk nem minden éjszaka, de néha magyaráz, van hogy sír is álmában, de ha átmegyek látszik, hogy nincs ébren.


2 éves kislány anyukája

2011. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a google-ban a pavor nocturnus kifejezésre. Már az első találatnál mindent megtalálsz leírva róla!
2011. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!