Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a bőrével? Kisfiam...

Mi lehet a bőrével? Kisfiam (2éves) lábán kb.10 cm átmérőjű piros folt van, ami belől teljesen száraz. Mi lehet ez, febr.8-ára kaptunk időpontot a bőrgyógyásztól?

Figyelt kérdés
Nem viszket neki, nem hámlik, csak olyan száraz a belseje, már régóta ott van neki, azonban most úgy vettem észre, h egyre növekszik,ezért is megyünk orvoshoz-de ez még 1 hét...
2011. jan. 28. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ekcema lehet.
2011. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem is ekcéma. Kenegesd testápolóval a bőrét. Általában egy hét alatt megoldja a gyerekeimnél.
2011. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ekcéma. Ha nagyon gyulladt, hámlik, akkor sudokrém. Ne fürdesd mással csak a gyógyszertári fürdetőkrémmel és valamilyen hipoallergén testápolóval kend neki naponta többször. A gyógyszertári fürdetőkrém is jó testápolásra. Nekem a gyógyszerész mondta, hogy ezt használják minden babakrém alapjául. Mi kipróbáltuk, tényleg jó. Kicsit nehezen kenhető, de aztán gyorsan felszívódik. Amúgy ha nem sajnáljátok rá a pénzt, a Babe testápolója nagyon tuti! Én két év után szántam rá magam hogy megveszem, de nem bántam meg. Húzós ára van (3700 Ft), de fél liter és kevés kell belőle! Eszméletlen jó krém, eddig ez viszi a pálmát, pedig már az elmúlt két évben szinte mindent kipróbáltam! :)
2011. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez tuti ekcéma,de nem kell elmennetek a bőrgyógyászhoz,a gyerek orvos is felír nektek rá krémet.

Kisfiam is ekcémás,mindig van itthon krémünk,2 nap alatt elmúlik tőle.

Az én fiamnak az arca szokott csúnya lenni,főleg ilyen hideg időben.

2011. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak ez a harisnya miatt jön ki újból és újból:(
2011. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a harisnya, tényleg!!! Hol szerezhető be pamut harisnya, jó minőségű????
2011. jan. 29. 15:44
 7/8 A kérdező kommentje:
de ezt kinövi,vagy újra és újra előjön nálatok????
2011. jan. 29. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
én múltkor a kínaiban vettem 95% -os pamut harisnyát, ennél jobb %-osat sehol nem találtam.
2011. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!