Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislányomnak 2...

Másfél éves kislányomnak 2 hete már ekcémás (piros, száraz foltos mindkét térdhajlata. Ez ételallergia vagy mosószer vagy másra gondoljak?

Figyelt kérdés
Kezelgettem sudokrémmel, neogr. Nal, néha halványodik, akkor mindíg azt hiszem javul, de nem mégsem múlik el. Elviszem dokihoz.
2009. nov. 30. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisfiamnak is ez van, o is masfel eves, de neki mar szinte szuletesetol kezdve, a doki fel is irt neki szteroidos kenocsot, de azt mondta, hogy csak akkor kenjuk, ha nagyon csunya az ekcemaja es csakis nagyon vekonyan. En nagyon-nagyon ritkan kenem be neki, tenyleg csak ha mar nagyon csunya. Nem tudom, mitol lehet, nalunk is neha halvanyodik, elmulik, neha elojon. Szerintem erzekeny meg a boruk (csapviz, mososzer, barmilyen etel kivalthatja) es ezert jon elo ez a borszaradas. De kivancsi vagyok, hogy masnak mi a velemenye.
2009. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok ekcémás és a kicsi is örökölte.Már 2 hósan ekcémája volt!kizárólag patikai popsikrémet és fürdetőt használunk,illetve rátaláltam a Sanatopic nevű testápolóra ami nálunk nagyon bevállt mindkettőnknek!Kb 1000-1100ft-ba kerül,de sokáig elég!sokan dicsérik még a Babe termékeket is,de nekünk ezek nagyon drágák!
2009. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én kisfiam is ekcémás

doki szteroidos krémet irt fel, de azt csak addig használtuk amig el nem múlt a folt, 5-7 napig szabad maximum

aztán Linola Fett nevű krémet vettünk gyógyszertárban, és a problémás területeket azzal kenegetem, kb. fél éve nem volt csúnya a bőre

ebből a készítményből ha jól emlékszem tusfürdő és sampon is létezik

2009. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A babés termékek nekünk beváltak baromi drága, próbálj a gyógyszert. mintát kérni belőlük és így próbáld ki.
2009. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!