Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom július 21-én tölti be...

Lányom július 21-én tölti be a 3. évét. Hogy is van ez az ovival? Már akkortól járhat vagy a nyári szünetek miatt csak majd szeptember 1-étől?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk augusztusban szünet van, ezért az én lányom, aki szintén júliusi szeptemberben kezdett.
2011. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is szeptembertől kezdhet. Nálunk forgórendszerben van szünet a 2 közeli oviban a miénkben most júliusban lesz bezárás, a mellette levőben meg aug.

De a legtöbb gyerek csak szept. megy újra.

2011. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nálunk június közepén van vége a nevelési évnek, akkortól csak ügyelet van az oviban, összevont csoportokkal. De július közepétől zárva van 6 hétig, akkor meg valamelyik városi óvoda tart ügyeletet.

Tehát van hova vinni a gyereket, de az nem biztos, hogy saját ovi, saját csoport lesz.

2011. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!