Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldjátok meg ha beteg a...

Hogy oldjátok meg ha beteg a gyerek?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdte a bölcsődét. Én nem sokára megyek dolgozni (új munkahely), a párom is munkahelyen kezdett. A nagyszülők dolgoznak... van valaki hasonló helyzetben? Hogyan oldottátok meg amikor beteg lett a gyerek?
2011. jan. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Szóljatok a bölcsis gondozónéniknek. Biztos szívesen vigyáznak rá.
2011. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
hasonló cipőben járok, mint te, csak nálunk nagyszülők sincsenek. Hála Istennek fél év alatt egy alkalommal fordult elő, hogy lebetegedett két napra, az édesapja pont szabadnapos volt, és meg tudtuk oldani. Én egyébként kerestem egy idősebb hölgyet, aki némi anyagi ellenszolgáltatásért bevállalja a gyerkőcöt, ha senki sem tud ugrani.
2011. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetbe vagyok. Csak én a régi helyemre megyek vissza, de megmondták, hogy ne nagyon erőltessem majd a táppénzt. De én nem tudok mit csinálni ha kell megyek táppénzre. Igazából nem tud velem mit kezdeni, mert gyesen vagyok/leszek (6 órába dolgozok majd mellette) így védett vagyok, nem rúghatnak ki. Na meg az én tapasztalatom az, hogy beteg gyereknek csak anya jó, főleg ha lázas beteg, és nincs jól. Én nem nagyon hagynám idegenre a gyerekemet, csak ha nagyon-nagyon muszáj lenne.
2011. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok,mint te. Mi is most kezdtük a bölcsit,két hét után már bárányhimlős lett. Szerencsére szabival kezdem a munkába állást, így van még két hónapom arra,ha beteg lesz a gyerek. Utána nem tudom mi lesz. Abban bízok,hogy tavasszal-nyáron már nem lesznek annyit betegek.
2011. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!