Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumiról hogy szoktatasam le a...

Cumiról hogy szoktatasam le a gyermekem? Várom az ötleteket!

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, a www.mimi.hu-n hátha találsz rá megfelelő választ.
2011. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont ma este kezdtem a 2 évesemnél...

Este nem adtam oda neki... Mutattam a polcot, hogy nincs ott, ő meg hümmögött, hogy hm-hm, hova lehetett...

Odáig már rég eljutottunk, hogy csak alváshoz kapja meg, ezzel nem is volt gond, meglátjuk, milyen lesz az éjszaka... Most csönd van (fél órája feküdtek le).

2011. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiesett a virágoskertbe (ami jó sűrűn benőtt) az ablakon "véletlenül", együtt kimentek megkeresni, de sajnos elvitte a kiscica:)-anyósom így szoktatta le a sógornőm, igaz a sógórnőm ezt nagyon jól viselte.Annyit

mondott, hogy hááát akkor elvitte a cica.

2011. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bekentem a cumit körömrágás elleni ecsetelővel. A kislányom egyből kivette a szájából, olyan rossz volt az íze. Mondtam neki, hogy megromlott. Persze mindet bekentem. Kb. 2nap alatt, különösebb hiszti nélkül le is szokott róla.
2011. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!